PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 151
ocen
7,4 10 1 19151
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Czwarty sezon "Izombie" niedawno miał swoją premierę, lecz takie seriale jak ten traktuję wyjątkowo, nie robiąc chałtury i nie oglądając całego sezon naraz. Jeden epizod "Izombie" na dzień mi wystarczy. W ten sposób przyswoję sobie fabułę i będę się cieszył jego całą zawartością, scalał się z tym co prezentuje. Samo oczekiwanie na kolejny epizod wprowadza widza w jakiś nastrój. Świadomość, że za niecałe 24h doświadczy się kolejnych ,,45 minut", opowiadających o jedzącej mózgi patolog sądowej, wykorzystującej je jako darmowy posiłek i katalizator wizji, które miałyby wyjaśnić zagadkowe morderstwa, tych osób, których mózgami się pożywiła, przyprawia o ,,zombiekstazę". A dodajmy do tego wydarzenia z sezonu 3-ego, gdzie stanąłem na odcinku nr 8, w której to serii: Blaine udawał amnezję, przez co lek mógł być zaaplikowany do ciała Liv; konflikty na linii człowiek - nieumarły nasilają się na tyle, że ci pierwsi zaczynają mieć świadomość istnienia Zombie; tajemnicza śmierć Vivian i kilku żołnierzy z jej Zombie Armii FG, tuż po zestrzeleniu śmigłowca, w którym się znajdowali; konflikt w półświatku ,,mózgowego interesu" jest coraz bardziej pikantny, jak sosy, które wcinają Zombie, co zastanawia czy ktoś powstrzyma Blaine'a, o ile rzeczywiście on coś planuje; oraz rzekoma sztuczna wyspa, mająca stać się ,,skromnym" azylem dla ,,nieumarłych", by ci mogli tam żyć bez ingerencji ludzi. Dodajmy do tego genialną aktorkę grającą Liv, której zachowanie z każdym odcinkiem jest naprawdę inne, a nie jest czymś udawanym. Nie wiem co jeszcze przede mną, ale panna Moore kupiła mnie zupełnie epizodem z ,,dominą" i "internautą żartownisiem". Ach, jak tu tego nie kochać.

buskowianka

Spojler do jasnej cholery.... wiesz co to jest?

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Za błąd przepraszam i będę częściej używał Spojlerów... Uwaga SPOILER!

Co istotne, w epizodzie 3x11 "Izombie" kupiła mnie wręcz, potrójna wizja Liv, Don E, i Blaine'a, gdy posilali się mózgiem ludzkiego bojówkarza, by dowiedzieć się, co planuje szwadron przeciwnym Zombie ludzi. Ten sam początek wizji, ten sam zagubiony katatoniczny wzrok, i to samo odetchnięcie i zaskoczenie po zakończeniu wizji. Do końca zakończenia 3-ego sezonu, zostały mi dwa odcinki. Aż nie chcę myśleć, co będzie miało miejsce w czwartym sezonie.

buskowianka

Przepraszam, ale jesteś w jakiś sposób upośledzona? Do kogo to piszesz, z kim dyskutujesz, na czyje pytania odpowiadasz?

perun_6

Czyta forum i myśli ze nie trafi na spoiler... no debil po prostu.

Draco_2511

Idioto jest takie pole wyboru przy zakładaniu tematu, specjalnie do tego stworzone o nazwie "spojler", które ukrywa treść i informuje, że w tym temacie są spojlery. Tutaj to nie zostało zrobione, co autor sam przyznał. Ale skąd ty to możesz matole wiedzieć, jak w życiu żadnego tematu nie założyłeś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones