PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770715}
5,9 5 437
ocen
5,9 10 1 5437
Kuba Wojewódzki
powrót do forum programu Kuba Wojewódzki

Oto przykład polskiego błazna,który jest drogowskazem,niestety,dla młodych.
Jak wykazały sondaże blisko połowa mlodych adeptów dziennikarstwa zaczęła interesować się studiami dziennikarskimi właśnie z powodu Wojewódzkiego, który jak wiadomo jest symbolem sukcesu finansowego a to właśnie imponuje teraz młodym..Występy w reklamach,chwalenie się w mediach społecznościowych swoimi samochodami, i majątkiem jest wyjątkowo odrażajace i żałosne.Nie.musi być nic zlego w tym,że ktoś zarabia mnóstwo pieniędzy, jednakże w kontekście programu Wojewódzkiego, który zaprasza do siebie mnóstwo ludzi z pierwszych stron gazet i zadaje wyjatkowo kretyńskie pytania ,często obrażając gości, choć tak naprawdę to goście sami siebie obrażają godząc się na udział w tym programie,co oczywiście wykorzystuje Jakub,podobnie jak kiedyś Drzyzga w swoim mega debilnym talk show.Wojewódzki odcina się od krytycznego spojrzenia na siebie i swój program twierdząc, że tego oczekują widzowie.Ale to właśnie on kreuje ten popyt na głupotę i płyciznę a potem twierdzi,że telewizja jest okropna.Oto szczyt hipokryzji!.

ocenił(a) program na 1
UFOLOG

Daj spokój. Gości zaprasza takich, że nikt ich nawet nie zna. Równie dobrze mógłby zapraszać żuli spod żabki. Ogólnie ten koleś to jakiś spedalony eunuch. 1/10

ocenił(a) program na 10
Volfram

Co? XD Nie znasz Wojtka Szczęsnego? Dawida Podsiadło? Chylińskiej?

ocenił(a) program na 1
pio73

Tak, znam niestety. Wszyscy puszczają szmaty...

ocenił(a) program na 10
Volfram

Serio każdy przepuścił cię w drzwiach?

ocenił(a) program na 1
pio73

Idź się wyżalić jakubowi, pedofilowi z zatoki sztuki

ocenił(a) program na 6
UFOLOG

nie do końca, on zaprasza osoby, o których się ostatnio mówi i tyle...Albo które ostatnio zdobyły szybko popularność: myzycy, strimerzy, aktorzy, etc.