Dlaczego gramy teraz w "Wiedźmina 3" i "Overwatch"?

Rozmawiają Kuba Karaś, Michał Walkiewicz i Marcin Dąbkowski

komentarze 15

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
27
zinedine
Boże, wiedźmin na switchu jest taki brzydki a oni tak się nim podniecają. Przechodzenie takiej dużej gry na małym ekranie, to kastrowanie doświadczenia.
10
ArcyKuba
A 4 lata temu Dąbek zachwycał się Falloutem 4, twierdząc że jest to gra lepsza (!) od Wiedźmina 3.
9
Freehedgehog
Ok, teraz już rozumiem, czemu wcześniej nie dyskutowaliście o chinach - po prostu nie macie nic do powiedzenia. Wyszło trochę na to, że te setki godzin w Overwatchu są więcej warte niż jakaś tam wolność w Hongkongu. No ale ok, w końcu to weekendowy program o grach. Zawsze na plus obecność Pana Kuby - wnosi powiew świeżości do programu. Wiedźmin na Switcha - ktoś zapytał "czy się da?", ale zabrakło pytania "czy się powinno?". Już wersje na duże konsole są bardzo okrojone względem wersji PC z modami, a co dopiero wersja na pstryka. No i ta absurdalna cena... To jest największa bolączka gier Switchowych - są bardzo drogie i niemal nie tanieją.
8
mackal83
Wiedźmin 3 nie jest idealną grą,ale jego dodatki to wzór dla innych tego typu gier.Przenoszenie hitów z ostatnich lat na Switcha to chyba teraz główny priorytet Nintendo.Sorry,ale ja nie jestem zainteresowany nadal tą konsolą ze względu na małą ilość exclusivów i w dodatku bez polskiej wersji językowej i wsparcia w naszym kraju.Ja jestem tego typu graczem,że nie przechodzę drugi raz tytułów,którego zabrały z mojego growego życiorysa sporo godzin(Wiedźmin z dodatkami bez wątpienia wykradł mi szmat czasu na PC w 2017 roku jak to przechodziłem).Jest za dużo dobrych gier fabularnych plus sieciowych ,żeby przechodzić tą samą grę fabularną(co innego gry sieciowe)Widzę,że w waszym programie rządzi głównie konsola Switch.Szkoda.Switch musiałby chyba kosztować w promocji 500 zł z dwiema grami(Mario Odysssey i Mario Kart),to być może bym się skusił.
5
PoppinTom
Cześć , sprawdzam czy blokujecie komentarze.
Johnak
3 osoby i od razu odcinek ciekawszy i bardziej dynamiczny
daniel_g
Ten program można by rozszerzyć o zaproszenia innych znanych recenzentów gier ( quaz, ekipa TVGRYpl itp.). Oni mogą wnieść coś nowego i świeżego do programu.
Pottero
Bo należycie do tych 25 osób w Polsce, które kupiły switcha? Następny temat poproszę, dla ludzi grających na czymś normalnym
1
Cannibal3
Grałem w Wieska3 zarówno na PC jak i konsoli, a ostatnio miałem tę przyjemność także i na Switchu. Fajna sprawa siąść, gdzieś na spokojnie, w drodze do pracy czy szkoły i popykać. Z drugiej strony jednak, to ogromny i bogaty w rozrywkę tytuł, co sprawia, że nie ma większej satysfakcji, aniżeli ogrywanie go na PC. Takie moje zdanie.
1
maniakel
Nigdy nie grałem wiedźmina jedynkę dwójkę czy trójkę, nigdy mnie ta postać marka mnie nie przyciągała , ani książki, nie wiem
nuniek
Powiem tak:TV gry nie mają do was startu hehe.
ZSGifMan
https://www.filmweb.pl/forum/p ortal+filmweb.pl/Blokowanie+ko mentarzy,3119585
katedra
Nigdy nie brałem na poważnie tych wszystkich gadżetów, które z dumą nazywane są jakimiś tam generacjami konsol. Tak naprawdę to jedynie zabawki, które przejęły do tego stopnia władzę nad nami, że musimy je mieć nawet podczas 15 minut jazdy autobusem. Kiedyś było takie sformułowanie jak no life. Teraz się go nie używa, bo nie bycie no lifem jest czymś kuriozalnym

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię