Co trzeba zmienić w Sonicu?

Dorota Kostrzewa podsumowuje tydzień w świecie kina i telewizji.

komentarze 42

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
telcontar_2929
Co do Sonica to się zgodzę, że przyda mu się nowy "desing", ale Jim Carrey akurat w mojej ocenie wypadł całkiem dobrze w tym zwiastunie.
16
1
oleksiey2000
@telcontar_2929 Nawet więcej niż dobrze. Dla tej roli poszedłbym nawet na niepoprawionego sonica.
JohnTheBrave
Ten film powinien trafić od razu na Netflix.
4
Cyprian_Swiecki
@JohnTheBrave No nie, ale na Netflixie puszczane są duża ilość śmieci takich jak "American Poltergeist".
2
Astroni
Co do Sonica, w największym skrócie: Paramount powinno ściślej pracować z Segą. Najpierw w grudniu producenci przejechali się na umięśnieniu nóg (choć ponoć nawet w Sedze nie podobała im się ta grafika, więc wystarczyło posłuchać!), teraz dziwią się, że człowiekowata postać nadal nie przemawia do fanów. Sega powinna stać z kijem nad projektem grafiki (niektórzy fani potrafili narzekać już na niebieskie ręce w "Sonic Boom"!), a przede wszystkim samemu napisać scenariusz i podrzucić muzyków - każdy kto zna ich gry z jeżem po 2005 wie, że czasem te dwa elementy są jedynymi, które działają ;D A tak będziemy mieli fabularnie i graficznie "Alvina i wiewiórki". Trzeba się z tym jakoś pogodzić. Acz mnie by było łatwiej, gdyby nie robili dystrybucji na nasz kraj O.o Biedna Sega.
1
jarugadominik
jabym zmienił muzyke do zwiastuna i wybram bym kogoś ineego do roli eggmena
1
Cyprian_Swiecki
@jarugadominik Na youtubie znalazłem trailer z inną muzyką która pasuje o niebo lepiej. https://www.youtube.com/watch? v=tXqm1ZIoy78.
Cyprian_Swiecki
@fornakter Podam ci tytuł: Sonic trailer FIXED! ♫ Classic Sonic music instead of Gangsta's Paradise ♫
JacaMa1000
Dlaczego ludzie uważają, że Jim Carrey to nie nadaje się na Eggmana ?? Lałem ze śmiechu, gdy sadził temu wojskowemu :) Bo za dużo Ace Ventury ??
1
Astroni
@JacaMa1000 Jak by ci tu powiedzieć... Jak się ktoś minimalnie orientuje w temacie, to wie, że Eggman ma inny styl. Jim jest ok ale jednak stylem nie trafił.
2
Cyprian_Swiecki
@JacaMa1000 Jeszcze mnie zastanawia czemu ludzie nazywają go Ivo Robotnikiem skoro fani wiedzą że mówi się na niego Eggman?
LokLambert
Uważam, że doktor Eggman/Robotnik jest za chudy i za mało łysy. I powinien dostać czerwone ciuchy, jak w oryginale, a nie tylko czarne.
Ironiczna_jednostka
Design samego donica, zakazać polskiego dublarzu, a najlepiej to zakazać produkcji filmu
Sonic2801
Do wyglądu Sonica się zgodzę, on wygląda tak fatalnie, że przez to nie mam zamiaru iść na to do kina, ale na szczęście zmienią design, a film pewnie może się nie udać tak samo jak "Piksele".
The_Witcher
Nadal szanuję za odniesienie do Flasha ;) ______________________________ ______________________________ __________________________ https://youtu.be/vjma0TJ4hlg
DamosPasaBododcv
moja ocena Sonica jest 6,9 , muzyka w zwiastunie filmu 5, Eggman (Jim Carrey) 9, sceny w zwiastunie 7 razem to będzie... 6,9 za cały zwiastun nie jest tak źle :)
kamiljanecki
Cały film powinien być animacją tak jak filmy pixara i byłoby ok. Film aktorski to porażka.
adamrainski
Czemu nie ma żadnej wzmianki o Watchmen?
baldman83pl
W tego "Sonica" to się grało. "Pacmana" zaraz nakręcą :) Takie filmy moim zdaniem nie mają racji bytu. Johnson nie miał z kolei być jakąś postacią w uniwersum DC?
Gooner
@Gooner https://m.filmweb.pl/film/Piks ele-2015-599554
Barnyd
@baldman83pl Już jest film o pacmanie xD https://www.filmweb.pl/film/Pi ksele-2015-599554
Ziomaletto
@Barnyd Fajny ten film o Pacmanie, taki nie za bardzo o Pacmanie.
baldman83pl
@Ziomaletto Dokładnie :) Te "Piksele" to nie film o Pacmanie... Pacmana tam było tyle ile Donkey Konga.
ktyczynski
Pytanie tak z tydzień za późno, widzę że redakcja filmwebu jest bardzo na czasie xD
1
Movie_Crash_Man
sonik wygląda jak zmutowany transwestyta po zażyciu 10 kilogramów lsd. sonic w grze to wyrazisty dynamiczny animowany jeż. Robienie z niego brudasa ubranego w strój niebieskiego rekina po nieudanej operacji genetycznej to najgorsza kara , która mogła spotkać mnie i innych fanów.
1
neo_angin
Wszystko? Najlepiej skasować cały film?

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię