Czy świat jest gotowy na następczynię Jamesa Bonda?

Łukasz Muszyński zaprasza na przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata kina i telewizji.

Zdjęcie na stronie głównej: Mike Marsland / Getty Images

komentarze 141

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
froggerus
Proponuję pójść za ciosem i obsadzić tę czarnoskórą aktorkę w drugim sezonie "The Crown" jako królową Elżbietę II :)
91
whitestripes_333
@froggerus Piękny przykład typowego bólu tyłka gdy nie widzi się różnicy pomiędzy postaciami fikcyjnymi a postaciami historycznymi. Polecam najnowszy trailer "Mulan", może ból troszkę ustąpi i zawyjesz ze szczęścia ;)
14
isobel
@froggerus w końcu James Bond w historii Anglii jest tak samo ważną postacią historyczną co Elżbieta II.
7
froggerus
@whitestripes_333 Gadaj z dupą, to cię osra :( Jeśli sam nie rozumiesz czemu ludziom to nie pasuje, i że jest to manifestacja socjo-polityczna, a nie inicjatywa czysto kinowa - to ja tłumaczył nie będę. Życzę miłego seansu! (i nie, nie mam nic przeciwko filmom z czarnymi - kilka dni temu oglądałem np. Zwycięzcę i uważam, że doskonały film i doskonała rola główna).
16
orvaldi
@whitestripes_333 Już w jednym brytyjskim serialu historycznym zrobili białą królową na czarną (bo talent się liczy! - autentyczne wyjaśnienie twórców). Tak więc argument o czarnej Elżbiecie II nadal stoi - a tyłek boli kogoś innego niż OP, który zobrazował niedorzeczność tego, co się teraz robi w filmach i serialach.
9
_Betejger_filmweb
@whitestripes_333 Dokładnie, to postacie fikcyjne i każdy może je zagrać nawet kurdupel ze zdeformowaną faciatą i z wielkimi naroślami i garbem jak u Quasimodo może zagrać przystojnego agenta 007, bo przecież liczy się talent a nie wygląd ;)
10
Bilet95
@isobel Z Małgorzatą Andegaweńską nie macie problemu.
anelka39
@Bilet95 No i tak się kończy dyskusja z paniami na FW :) Przestają odpisywać kiedy trzeba podać argumenty :D
5
Aljen
@Bilet95 No i co z tego, że czarnoskóra aktorka gra Małgorzatę Andegaweńską? Nadal masz od groma produkcji z białymi aktorami, bo oni nadal dostają większość ról, po prostu tragedia, z ogromnej ilości produkcji odpadła jedna, jak żyć?
2
Bilet95
@Aljen To co? Nagle można prawdziwą postać przerobić??? Przecież było, że tylko postacie fikcyjne a WY będziecie przeciw zakłamywaniu historii. Biedni ci biali aktorzy, że ich zatrudniają, najwyraźniej się oni opłacają. A Morgan Freeman nigdy w filmach nie grał.
2
madzicube
@whitestripes_333 piękny przykład zaślepienia przez nachalną propagandę to prezentujesz ty. Nie mam nic przeciwko murzynom (słowo „murzyn” nie ściska dupy?) w filmach. Mam wiele przeciwko wciskaniu kogoś na sile do produkcji, żeby tylko było „postepowo”.
2
Aljen
@Bilet95 tak, można, bo to nadal kropla w morzu, a kolor jej skóry nie ma znaczenia dla historii. To nie jest biografia Martina Luthera Kinga czy Hitlera. A skąd wiadomo, że aktorzy o innym kolorze skóry się nie opłacają? I serio, Morgan Freeman? Ogłaszam koniec głodu na świecie w takim razie, bo zjadłam kanapkę i mam jedzenie w lodówce.
2
Bilet95
@Aljen Tak, pusz dalej, tylko potwierdzasz to co inni mówią. Zawszę będzie "to tylko jeden raz". Skąd wiadomo? Bo ich nie biorą... Ale taki człowieczek jak ty sobie interpretuje jak mu pasuje. Morgan Freeman to był tylko przykład, ale nie dziwie się, że go nie lubisz, gość jest przeciwny takim maskaradą. Jak ktoś kogoś zastrzelił to to tylko kropla w morzu morderst komunizmu. Dalej się pogrążaj.
2
Aljen
@Bilet95 właśnie, nie zatrudniają i nie dają im tym samym szansy, ale to nie dowodzi tego, że gdyby im ją dano, to nikt by na taki film nie poszedł. I ty się pogrążasz, porównujesz zatrudnianie aktorów o innym kolorze skóry do zbrodni komunizmu, faktycznie, bardzo zbliżone zjawiska.
1
Bilet95
@Aljen Mylisz przyczynowość ze skutkami. Oczywiście, pokazujecie jak to was kolor skurynie obchodzi i dlatego tak lixmczycie gdzie było ilu... Dalej się pogrążaj, nie porównuje tylko pokazuje, jak wygląda twoje trucie, tak samo jak ty mówili i komuniści.
1
katedra
@whitestripes_333 Dokładnie. Skoro to postać fikcyjna to może ją zagrać worek nawozu azotowego.
Ron_John
Nie obejrzę, nie ściągnę też z piratów, po prostu poczekam, aż producenci takich rzeczy zbiednieją. Zbiednieją to zmądrzeją(i proszę nie pisać, że przez mój bilet nie zbiednieją, bo sądzę, że może być więcej takich osób jak ja. ) Jakoś można było zrobić Tomb Raidera zamiast na siłę zmieniać postać w Indianie Jones. Takich przykładów jest mnóstwo. No cóż, jak się słabo pracuje, nie wysila, to się też słabo zarabia. Proponuje bojkot.
57
froggerus
@Ron_John Absolutnie tak! Tylko w ten sposób powstrzymamy to szaleństwo - nie oglądając. Inaczej czeka nas Blejda Wieczna Łowczyni, Larry Croft, biała Pocahontas, czarny Achilles... a nie, czekajcie, to już było :D
7
MichCorleone
@Ron_John Ciekawe czy ten bojkot będzie miał jeszcze większy efekt niż bojkot Kapitan Marvel przez białych, heteroseksualnych mężczyzn w średnim wieku których miała obrazić odtwórczyni głównej roli
Bilet95
@MichCorleone Przecież wszędzie pisaliście, że GhostsBusters 2016 to z powodu bojkotu białych, heteroseksualnych mężczyzn w średnim wieku.
1
MichCorleone
@Bilet95 Nie wiem co żeście wszędzie czytali mojego autorstwa ale przecież w przypadku klapy GhostBusters 2016 nie o żaden bojkot się rozchodziło lecz o badziewiasty film który praktycznie nikomu się nie podobał. Nie sztuką jest organizować bojkot gdy mamy do czynienia z takim dziadostwem. Gdyby ktoś potraktował to co napisałem jako akceptację pomysłu z kobietą w roli Bonda to spieszę uzupełnić, że w ostatnim materiale na ten temat odniosłem się do tego zdecydowanie krytycznie. Jednak już kilkanaście minut później zrozumiałem, że podobnie jak większość dałem się złapać na kaczkę dziennikarską, wypuszczoną tylko i wyłącznie po to by podgrzać emocje przed nowym Bondem. Sezon Ogórkowy w pełni!
1
Bilet95
@MichCorleone A skąd, kiedy film zbierał marne oceny i nie był rozchwytywany w kinach to pierwsze co było to bojkot białych, heteroseksualnych mężczyzn w średnim wieku". Taka prawda. Nie obchodzi mnie co jest tylko podgrzewaniem atmosfery a co prawdą, jak na takie podgrzewanie nikt nie zareaguje to uznają to za przyzwolenie.
2
MichCorleone
@Bilet95 Powtarzam, że do klapy Ghostbusters nie był potrzebny żaden bojkot a sugestie, że to iż film nie cieszy się popularnością jest zasługą bojkotu jakiegokolwiek środowiska musiały być oznaką fobii jakiegoś pajaca z którym proszę mnie nie identyfikować. Inna sytuacja była z Kapitan Marvel gdyż tutaj bojkot był zorganizowany i już na kilka miesięcy przed premierą krążyły zapowiedzi, że Marvel i Brie Larson dostana nauczkę. Potem doszła ta sprawa z ocenami na RT. Ogromne siły inceli były zaangażowane na forach, YT itd. i co? Okazało się, że to środowisko choć niebywale głośne i mające olbrzymią nadreprezentację w sieci jest w istocie środowiskiem marginalnym.
1
Bilet95
@MichCorleone I typowe, otóż przed Ghostsbusters też były zapowiadsne bojkoty, nawet tu na filmwebie pierwsze kometarze to nic innego jak nawoływanie do bojkotu oraz obrońcy wyzywający od seksistów.
Bilet95
@MichCorleone pierwsze recencje to wylew pochwał, konomaniak czy recenzja "baby z jajami".
MichCorleone
@Bilet95 Wniosek? Dobry film obroni się przed bojkotem zarówno prawackich jak i lewackich oszołomów. Pytanie które środowisko częściej do takich bojkotów nawołuje. Jedni i drudzy to garstka matołów którym wydaje się, że ich poglądy odzwierciedlają stanowisko społeczeństwa.
2
MichCorleone
@MichCorleone A dziadostwu takiemu jak Ghostbusters 2016 nie pomogą żadne pochlebne recenzje. Możecie być pewni, że mojej laurki wobec tego "arcydzieła" nie znajdziecie.
Bilet95
@MichCorleone Prawaki, incele nawołują na forach, lewaki robią afere na cały świat. Specjalne artykuły o rasiźmie w Wiedzminie czy brak większego wyboru płci w Cyberpanku.
1
MichCorleone
@Bilet95 Prawactwo gdyby mogło robiłoby to samo ale póki co to głównie z ich strony słyszę ten ciągły ból doopy i to głównie na lewackich wynalazkach typu Facebook gdzie gdy wyrzucają ich drzwiami to wracają oknem.
1
Bilet95
@MichCorleone No tak, "prawadztwo gdyby mogło" ale jak widać tak nie robi. Jakoś musisz sobie tłumaczyć świat. Fakty są takie, że jak lewactwu nie pasuje, to jest afera na pół świata co pokazałem na ww przykładach.
1
Bilet95
@MichCorleone Na facebooku? Ale jak portale lewicowe sie panoszą z jadem to jest okej. Widziałem te jady choćby na stronie GW.
MichCorleone
@Bilet95 Ale przecie ja nie mam nic do portali prawicowych panoszących z jadem ale bawi mnie sytuacja gdy środowisko które ciągle narzeka na żydowsko lewacki Facebook pcha się tam jak prosię do kartofli zamiast skorzystać np. z prawackiego wynalazku tylko dla Prawdziwych Polaków, wolnego od gejów, lesbijek, demokratów, ekologów, rowerzystów itp. czyli Polfejsa. Jeszcze bardziej bawi mnie gdy garstka oszołomów ogłasza bojkoty i prognozuje klapy finansowe dla kolejnych blockbusterów. Przed Kapitan Marvel miałem polewkę z bojkotu Pięknej i Bestii która miała promować homoseksualizm. Czasem mam wrażenie, że to środowisko celowo jest prowokowane by zapewniać darmową reklamę. Nie przypominam sobie za to żadnego dobrego filmu który okazałby się klapą z uwagi na taki bojkot.
1
Bilet95
@MichCorleone Tak, tak nic... Dlatego tak sie prółeś o prawakach. I cały kometarz o tym jak cie bawi prawactwo, ciekawe że bie piszesz takolewakach, bo to w końcu oni robią potem akcje krytykujące tych pojedyńczych aby na koniec robić to samo.
1
MichCorleone
@Bilet95 Proszę wybaczyć ale wśród osób zabierających głos na Filmwebie przeważa prawactwo stąd nieczęsto mam okazję wyśmiewać absurdy lewackich ekstremistów ale zdarza się. Poza tym przypominam, że pomysł aby obsadzić w roli Bonda kobietę nazwałem idiotyzmem w poprzednim materiale.
Bilet95
@MichCorleone Jak to nie, a tutaj to co? A no tak, tak może być. Jak lewacy się próbują i wymagają by zagrało więcej czarnych, więcej homo itp. bo jak nie ma to jad, to jest wg ciebie w pożądku. Wszędzie było cicho gdy lewacy mieli pretensje, że w serialu Charnobyl nie ma czarnych... ciekawe, że tego nikt nie wyśmiewał.
MichCorleone
@Bilet95 Te lewackie pretensje są zgłaszane przez jakiś aktywistów a nie przez osoby o liberalnym światopoglądzie i w przeciwieństwie do prawackiego narzekactwa są skuteczne, czyli często mają realny wpływ na obsadę, scenariusz a z prawactwem nikt się nie liczy. Jedno jest pewne proszę mnie nie identyfikować z jakimiś skrajnymi środowiskami bo ja tu nigdy nie domagałem się czarnych w Charnobylu ani kobiety w roli Bonda. Mam również wrażenie, że bliżej mi do centrum jak Panu który gra ciągle tą samą melodię. Moją krytyczną wypowiedź co do pomysłu obsadzenia tej panienki w roli 007 można znaleźć tutaj https://www.filmweb.pl/news/Bo nd+25%3A+Czy+to+nowa+agentka+0 07-133883 Ciekaw jestem czy Pan może pochwalić się jakimiś wypowiedziami świadczącymi o tym, że nie jest Pan twardogłowym prawakiem.
1
Bilet95
@MichCorleone Są zgłaszane przez lewaków i lewaki to podtrzymują w gazetach, telewizji itp. A jak prawaki to potem zostaną wyśmiani i opluci. Taka prawda. Ty już pokazałeś, co uważasz, udajesz bezstronnego a jesteś stronniczy. Ja zatwardziałym prawkiem, bo pisze dokładnie tak samo jak lewacy ale w ich stronę? No tak, typowo. Ponieważ, dyskutuje z lewakami radykalnymi to znaczy, że muszę prezentować coś przeciwnego. Ten twój komentarz był czysto pod publikę, w stylu feministek które mówią, że walczą o równość a jedyne co robią to domaganie się przywilejów.
MichCorleone
@Bilet95 Czy był autentyczny czy też "czysto pod publikę" to kwestia interpretacji lecz fakt faktem był. Pan natomiast jak do tej pory pokazał, że ciągle brzdąka na prawackiej nucie i śmie Pan mi zarzucać, że jestem stronniczy, dobre :-) A w ogóle to mam wrażenie, że próbuje mnie Pan wciągnąć w dyskusję o wszystkim i o niczym a ja wrócę do tematu do którego się odniosłem a mianowicie bojkotu Bonda i przewiduję, że jeśli tylko film będzie miał dobry scenariusz to nawet przy obsadzeniu tej panienki w roli 007 i tak odniesie sukces na miarę wcześniejszych części a wasze bojkoty podzielą los podobnych akcji wymierzonych w Kapitan Marvel, Czarną Panterę, Piękną i Bestię itd.
Bilet95
@MichCorleone Ty zarzucasz mi stronniczość a sam się pochwaliłeś, swoją stronniczością po czym twierdziłeś, że jesteś w centrum. Ja, ponieważ mam czelność odpisywać radykałom z lewej strony, top jestem złym prawiekiem. A komentarz był pod publikę. Normą jest pisanie, że "jestem taki i uważam tak" gdy ktoś mówi coś pod publikę. Kontynuuje dyskusje którą ty tak kontynuujesz. Kapitan Marvel i Czarna Pantera były bardzo dobrymi filmami tak? ile im dałeś 10/10? Star Wars 8 też przecież było genialne, m.in. tłumaczono, że wszystkie opinię negatywne to efekt ruskich trolli.
MichCorleone
@Bilet95 Kończę bo z piany którą Pan bije widzę, że gotów Pan powrócić jeszcze do tego feminizmu i okaże się, że domagam się dla siebie jakiś przywilejów albo w ogóle, że jestem kobietą. Spotkałem już takich prawackich oszołomów :-) Może już Pan się przygotowywać do kolejnego bojkotu. Przypuszczam, że ma już Pan doświadczenie :-)
1
Bilet95
@MichCorleone A na koniec ad personam. Nie ma to jak obrażać, tylko pokazujesz, że jednak miałem racje, komentarz był tylko pozerski. Bronisz wszystkiego co lewackie i jeszcze udajesz "centrowca". Ty zarzucasz mi stronniczość a sam się pochwaliłeś, swoją stronniczością po czym twierdziłeś, że jesteś w centrum. Ja, ponieważ mam czelność odpisywać radykałom z lewej strony, top jestem złym prawiekiem.
1
MichCorleone
@Bilet95 Nie napisałem, że jestem w centrum lecz że bliżej mi do centrum jak Panu i nie zamierzam udawać centrowca bo nim nie jestem. Kiedy dałem Panu okazję pochwalić się krytyką prawactwa pozwalającą stwierdzić, że przynajmniej deklaratywnie nie jest Pan prawackim ekstremistą to żeś Pan nie skorzystał ale mnie nazywasz Pan radykałem gdyż bronię "wszystkiego co lewackie" bo śmiałem z wyraźnie określonymi wątpliwościami poprzeć decyzję Netflixa w sprawie usunięcia z serialu sceny samobójstwa choć równocześnie jednoznacznie skrytykowałem pomysł obsadzenia kobiety w roli Bonda, który określiłem jako idiotyzm, choć są tacy którym ten pomysł się podoba więc skoro ja jestem radykałem to jak Pan ich nazwie? Super ultra uber radykałowie? xD. Pan po prostu operuje zero jedynkowymi schematami i jeśli tylko ktoś nie akceptuje w 100% prawicowego światopoglądu to znaczy, że musi być lewackim radykałem. To jak z Tomaszem Terlikowskim który wśród prawackich ekstremistów zyskał status lewaka i zdrajcy po tym jak skrytykował inicjatywę rozdawania naklejek z napisem "Strefa wolna od LGBT".
Bilet95
@MichCorleone Czemu mnie nie zaskakuje, że po tym jak powiedziałeś, że kończysz dajesz wylew kolejnym komentarzom? Po co mam się chwalić krytyką prawactwa, mam coś udowodnić? To ty musiałeś udowodnić, swoją świętość. I tak był to komentarz pozerski. Pan operuje prostą zależnością, jedni są źli a inni lepsi, ale że nie wypada powiedzieć tego na głos to trzeba manipulować.
KubaLenart
@Bilet95 nie dyskutujcie z MichCorleone - to taki typowy lewaczek, dla którego każdy kto się nie zgadza z jego postępowym "centrowym" światopoglądem kocha Rydzyka i TVP i jest prawakiem z dziada pradziada. Będzie wam chrzanił, że ocenianie ludzi "zero-jedynkowo" ale sam dokładnie na takiej samej zasadzie ocenia wszystko i wszystkich. A potem będzie zgłaszał wasze komentarze do adminów strony ;)
anelka39
Ja czekam na rolę murzyna jako Adolfa Hitlera lub Józefa Stalina. W sumie kobietę też bym obsadził w tych rolach. Może jeszcze czarną, co?
63
deadstroke
5
Blaskun
@anelka39 Adolfa Hitlera malażka, silna kobieta, feministka. Zamiast obozów dla zydów powinny być obozy dla mężczyzn. Taka jest moja koncepcja. Oskary by się posypały ;D
18
anelka39
@Blaskun <3 No i tacy debile poniżej napiszą że jesteśmy zaściankiem :D
1
bejbi_dzejms
W serialu HBO Czarnobyl Gorbaczowa powinien był zagrać Samuel L Jackson.
36
Blaskun
@bejbi_dzejms No, ale trochę rasizm, że nie bylo tam w ogole czarnych ;)
4
blablaBlob
@bejbi_dzejms skoro jest Czarnobyl w którym grają sami biali niech zrobią serial Białobyl gdzie zagrają sami czarni gdzie reaktor przed samym wybuchem zostaje ukradziony
12
3
Bawon
czy stworzenie od podstaw roli dla czarnoskórych i kobiet jest nie możliwe ? Chcą coś osiągnąć przerabiając kolejny klasyk ? Potem następuje szok, że Jhon Wick III w którym jakoś potrafili znaleźć miejsce dla wszystkich bez nachalności staje się przebojem.
28
darkowski93m_2
@Bawon Z miejsca zakochałem się w Halle Berry po John Wick 3^^ Da się wymyśleć fajną, mocną postać kobiecą w filmie akcji? Oczywiście że się da. Nowy Mad Max, kolejny przykład.
1
zarek
Czemu akurat 007? Nie stać ich na wymyślenie innego numeru? Hollywood ssie słonego paluszka
19
KubaLenart
Poprawność polityczna w najlepszym wydaniu. Chociaż biorąc pod uwagę wymieszanie i burdel kulturowy jaki panuje w UK dzięki ich historycznym podbojom i polityce społecznej, to i tak nie jest najgorzej.
16
5
Rafael7979
Bo Kopernik też był murzynem, a Mozart arabem. Świat oszalał.
17
Daroo_3
@Rafael7979 Skoro świat nie odróżnia fikcyjnych postaci od historycznych to faktycznie świat oszalał.
2
Piterski
@Daroo_3 trzeba po prostu rozumieć, że Bond jest pewnym symbolem, a w ostatniej odsłonie najbardziej zbliżył się do pierwowzoru z książek Inan Fleminga i teraz chcę się rozwalić tę ikonę w imię jakich racji czy poglądów? Moim zdaniem siła tego cyklu polegała na tym, że przez lata 007 zachował swoja odrębność i mimo przymrużenia oka to nadal jest facet z jajami. Jak czytam o tych pomysłach to przypomną mi się Sexmisja ... "Kopernik też była kobietą"
7
paveu87
Mniejsza o kolor skóry, ale ona jest po prostu brzydka...
14
remedios1969
@paveu87 a kiedy Bond był piękny? : D twarz postaci ma być wyrazista i z charakterem, a nie piękna.
4
Siwszu69
@remedios1969 piękny to może być gej, Bond byl przystojny a owa aktorka jest świetna, więc z duchem postępu zrobią z niej lesbijke
1
SzalonyHeniek
James Bond powinien być czarnoskórą lesbijką zabijającą wrogów starożytnym mieczem LGBT.
16
11
2
apos33
Tylko redaktorzy Filmweb są gotowi, właściwie zawsze byli.
8
LoveRiggs
Czy świat jest gotowy, pfff jakby to była konieczność.
7
LoveRiggs
@LoveRiggs za szybko enter>> Postać fikcyjna czy nie, nie powinno się dla ideologii zmieniać czegoś co ktoś inny stworzył albo kim ktoś inny był. Postaci z modnymi cechami ideologicznymi mogą być równie interesujące jako oryginalne, jak te zmieniane, ale może ludzie nie mają pomysłów na nowe osobowości, albo po prostu nie wierzą że takie osoby mogą być ciekawe i podpinają się pod historię białych hetero postaci? Nie mają wokół siebie osób z modnymi cechami ideologicznymi, które by ich inspirowały do stworzenia czegoś oryginalnego na ekran? Niech ogłaszają konkursy na scenariusze na fp, to się zdziwią, że czarna kobieta może mieć lepszą genezę i charakterystykę niż zrzynki.
2
Gandalf70
Tylko kobieta? Słabo. Powinien być transwestyta-hermafrodyta-bise ks.
5
arkhon25
To dopiero będzie szajs zamiast podpinać pod Bonda niech zrobią nowa serie Bond w spódnicy.
4
PM_K
Bond jako czarna lesba z dużą nadwagą. I koniecznie veganka. To będzie HIT!!
7
MisSidneyLee
Nie rozumiem dlaczego większość problemów jakie ludzie mają do tego wyboru to kolor skóry. To naprawdę nie ma znaczenia, bo jest wielu ciemnoskórych aktorów których mogliby wybrać do roli Jamesa i mogliby się oni sprawdzić świetnie. Ludzie! Przecież to jest kobieta! To powinno razić najbardziej, że z tak kultowej postaci jaką przez tyle lat stał się James Bond robią nagle kobietę! Choć może spodziewajmy się transwestyty, w końcu "pokażmy jak bardzo tolerancyjni jesteśmy!" -_-
5
Grzesiek41420
Moim zdaniem to jest zbyt radykalna zmiana i fani Bonda będą spolaryzowani jak nigdy. Przewiduję że potężna ilość fanów Jamesa Bonda jako Jedynego Prawdziwego 007 odejdzie od serii i pozostanie przy wspominaniu starych części z lat 1962-2020.
3
Grzesiek41420
@Grzesiek41420 PS. Jeszcze zapomniałem dodać że na tym podziale mogą skorzystać konkurencyjne studia i twórcy. Na pewno część "sierot" po Jamesie Bondzie odejdzie do serii Mission Impossible, jednak jeśli mnie spytać to mądrzy twórcy z głową na karku powinni wykorzystać ten moment i wykreować jakąś nową postać jako, za przeproszeniem, "Ersatz" dla Bonda by zagospodarować tą próżnię poprzez przygarnięcie owych "sierot" i pieniędzy z ich biletów
1
2
jarkoswawa
Ciągłe odcinanie kuponów od twórczości białych heteroseksualnych ludzi. Nic nie potrafią stworzyć sami tak aby widz się zainteresował i nie musiał myśleć kto i jak powinien wyglądać. Ciągłe granie kartą rasową lgbt na każdym kroku .Mam tego dosyć.Czekam , aż ktoś się w końcu wkurzy i stworzy oddzielną platformę filmową wolną od poprawności politycznej.
3
Anagrami
Paradoks feministek zamiast wykreować organalna kobieca poatac potrafią tylko wmuszac kobiety w męskich postaciach.
2
Wilkolak_Autograf
Kontrowersyjny tytuł od którego chce się zwrócić pokarm każdemu fanowi/fance serii o Bondzie... i oczywiście Łukasz Muszyński prezentuje... Klasyk
1
Nethvoy
Oczywiście promujecie na samym początku film Diego, bo (niby) jemu przyznaliście to wasze śmieszne wyróżnienie. Pisze "niby" bo na karcie filmu tego nie widać, a na materiale zostało to wspomniane...
1
pcsik
Nachalna propaganda będzie reklamować tego """Bonda""" nawet w szaletach miejskich, krytycy będą trzepać godzinami jakiż to nowy Bond jest BOSKI a ludzie zwyczajnie nie pójdą do kin. Jak zwykle życie zweryfikuje wszystko.
mt_one
Żenada, rasizm ! Wymuszona i wypłakana pewnie rola. Jacy to murzyni są biedni i niczego nie mają .
1
IvanFuture
Ależ proszę bardzo, tym wpychaniem na siłę wszędzie lgbt i czarnych wywołają odwrotny skutek od zamierzonego.
przemeknd
To "Bond 25" jest moim ostatnim w takim razie filmem, który obejrzę. Nie wyobrażam sobie kolejnych filmów

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię