Czy Borys Szyc sprawdzi się jako Piłsudski?

Łukasz Muszyński zaprasza na przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata kina i telewizji.

komentarze 52

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
JMF
Szyc w roli Piłsudskiego ?? Naprawdę ?...aktorzy się naszym kraju skończyli ? ..prędzej Kononowicz by się w tej roli sprawdził.
17
jagodowamilosc
@JMF porównujesz Kononowicza z Szycem? Śmiechu warte... A propos Szyca to aktor akurat wypada bardzo dobrze w zwiastunie, przynajmniej nie zrobią z niego amanta...
1
JMF
@jagodowamilosc jak zauważyłaś to jest moje zdanie , a chyba każdy może mieć swoje... wiesz chociaż czemu zaproponowałem Kononowicza jako odtwórcę roli Marszałka ? (swoją droga pozdrowienia dla kumatych ),gdzie widzisz porównanie go do Szyca ? jeżeli zwiastun Ci się spodobał to nie mam nic do dodania....
jagodowamilosc
@JMF W sumie to niewiele mnie interesuje dlaczego zaproponowałeś Kononowicza do roli Piłsudskiego. Interesuje mnie tylko skąd takie krytyczne uwagi co do Szyca. Czy zwiastun mi spodobał, jest dobrze skonstruowany, udźwiękowiony etc. Nie oglądam filmów historycznych często. Ale tutaj sobie dużo obiecuję, bo cenię Borysa Szyca jako aktora i tyle.
JMF
@jagodowamilosc masz prawo i nic mi do tego.Nawet jesli Ci sie to podoba to musze to uszanować.Dla mnie zwiastun wieje tandetą.A Szyc całkowice sie do tego nie nadaje( tak , to moje zdanie). Nie komentuje pozytywnych uwag , że to jakiś żart.Jeśli Ci sie podoba to napisz własny komentarz i tyle , napewno się z niego nie wyśmieję.A jesli nie wiesz czemu dla żartu przytoczyłem Kononowicza to trudno.I bez urazy .Życzę Ci miłego seansu :)
Lefrina
Szyc jako Pisudski to nie miało prawa sie stać :) to jakiś ponury żart
9
alicja_bednarowicz
@Lefrina Szyc to odważny wybór to prawda, ale nie jest on złym aktorem dramatyczny. Ambitna rola może pokazać coś czego jeszcze w Szycu nie widzieliśmy. Jeśli fabuła nie zawiedzie, to może to być całkiem do przeżycia, lub zaskoczyć niewiarygodnie. (?)
zosienka666
Widziałam zwiastun z Szycem i nie wypada on źle. Rozumiem, że można go nie lubić, ale jak dla mnie jest dobrym aktorem i nie przekreślałabym go w tej roli. Poza tym sam Szyc tam grać nie będzie, a reszta też wypada całkiem dobrze. Jak będzie zobaczymy, ale nie przekreślałabym filmu na starcie.
8
banta
@zosienka666 Chyba bardziej chodzi o to, że on jest absolutnie niepodobny z wyglądu.
zosienka666
@banta w powszechnej świadomości króluje obraz Piłsudskiego - dziadka i tutaj mogę się zgodzić, że faktycznie Szyc do takiego Piłsudskiego podobny nie jest, ale od tego jest charakteryzacja, z resztą patrząc na fotografie młodego Ziuka to właściwie do samego siebie z lat późniejszych nie jest zbyt podobny :P Szyc kilka razy pokazał, że potrafi zagrać dobrze więc mam nadzieje, że tutaj najważniejsze będzie zrozumienie postaci, chociaż charakteryzacja, wnosząc z materiałów, które już się pojawiły, stoi na wysokim poziomie i o ten aspekt bym się nie martwiła. Z oceną całości musimy jeszcze poczekać, ale myślę, że będzie dobrze.
sontagwoj
I oczywiście pod filmikiem komentarze, które pojawiają się pod każdym polskim filmem od kilku lat...
5
Hibridsen
Proste pytanie prosta odpowiedz której można się domyślić jeśli ktokolwiek widział którykolwiek z filmów z udziałem szyca zna odpowiedz może z wyjątkiem symetri gdzie rola spowolnionego umysłowo seby była w sam raz dla niego
3
Marta_Sas
@Hibridsen Rola aktora polega na podejmowaniu różnych wyzwań, dla mnie rola Silnego w WPR wygrała. Jest to trochę podobna rola do Albercika. Obie role to byli szaleńcy, tutaj znowu Piłsudski - człowiek gwałtowny, udający chorego w szpitalu psychiatrycznym. Wszystko się zgadza. Więc nie widzę przeciwwskazań czemu to właśnie Szyc nie miałby zagrać Piłsudskiego.
jaceeook
głupoty . inne go wszak Piłsudskiego w tym filmie nie będzie i kropka
3
michal.2907
Sequele Aladyna to był rok 94 i 95, więc najpierw trafili na vhs, a nie na dvd.
3
Miko2137
Frycz w "Legionach" bardziej pasuje niż Szyc...
2
Tosiaa93
@Miko2137 nie ma co porównywać tych dwóch filmów, to dwie różne produkcje, które nieszczęśliwie trafią w tym samym czasie na ekrany. Może i z wyglądu Szyc na żywo nie przypomina Piłsudskiego ale już w charakteryzacji wygląda jak Ziuk z dawnych lat!
MatejkoMarcin
Szyc jako Marszałek , to nie może się udać :-(
1
johnny__92
Myślę że kononowicz by się lepiej sprawdził, w dodatku Piłsudzki to jego przodek
1
przemas123
już sami twórcy na plakacie dali nam odpowiedz -to nie miało sie prawa stać .
1
gggggrzegorz
To nawet nie chodzi o to, że to Szyc, po prostu w zwiastunie, w każdej jego sekundzie, z kilometra widać beznadziejną charakteryzację. Odpowiedzialni za to powinni wisieć...
1
mamabasia
obstawiam, że dobrze się przygotował do roli i podoła ;)
turtlak
Najważniejsze, żeby był dobrym aktorem, a Szyc na pewno takowym jest. Większość z nas nie wie jak Piłsudski wyglądał za młodu, więc nie rozumiem o co te krzyki..
wilczek91
Daję Szycowi szansę. To nie jest ten sam aktor, który grał w komediach z białymi plakatami. Jego role w Kamerdynerze i Zimnej wojnie świadczą, ze odrobił lekcje.
Mreck
Borys Szyc ze swoim nieposkromionym charakterem jak najbardziej. Kto Witosem, Daszyńskim, Sikorskim, i wreszcie Długoszewskim?
salek_salek
Szyc w Zimnej wojnie dał radę, ale rola Marszałka jest na prawdę wymagająca. A Wydaje mi się, że mimika Szyca jest na tyle bogata, że może to kąsnąć bez większego problemu. Szyc bierze coraz ambitniejsze role, i to jest na plus
JasonX68
Według mnie pasuje ,podczas bitwy warszawskiej Piłsudski też był pijany,łoił naftę na działce kuzyna,jak ruscy byli w odwrocie to wrócił w chwale na kacu,czyli Szyc będzie pasował pod tym względem jak najbardziej :)
The_Witcher
Nie rozumiem czemu z takim uporem się go wsadza w postacie historyczne ______________________________ ______________________________ ______________________ https://youtu.be/74Dg0c8B72Q
atari799927176virgin
Pilsudski, a raczej aktor grajacy niego reklamowal w TV PKO Bank!
1987chillboy
Odpowiedź brzmi: zobaczymy. Rozsądek podpowiada, że ni.
Anna_Kozlowska_fw
@1987chillboy To dla niego wilka szansa, by oderwać od siebie łatkę komedianta, którego grał przez ładnych parę lat. Myślę, że ma tego świadomość i może nas pozytywnie zaskoczyć.
Proxima9
...jeszcze niech zagra Margherite Carmen Cansino czyli Rite Hayworth ...to będzie komplet. Co za idiotyzm!!!
PanKracjusz
Szkoda, że nie Stramowski, Fabijański, Roznerski czy jakiś inny celebryta. Jutuber w takiej roli też byłby mile widziany.
Bon009
@PanKracjusz Ta małolata Stramowskiego beztalencie ostatnio wszędzie upychają
Nieformalny
To jeszcze Piotr Adamczyk i Tomasz Karolak i mamy kolejny hicior który można wyrzucić do śmietnika :)
2

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię