Czy Leonardo DiCaprio jest najlepszym aktorem na świecie?

Dorota Kostrzewa podsumowuje tydzień w świecie kina i telewizji.

komentarze 120

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Labret
Moim zdaniem niema najlepszego aktora na świecie. Jest grupa aktorów z najwyższej półki, którzy prezentują podobny poziom. Coś
47
Finalny_Odbiorca
@Labret Jestem pod wrażeniem, że ludzie odpowiadają na to pytanie, które jest tylko zabawnym nawiązaniem do ostatniej sceny ze zwiastuna nowego filmu Tarantino. Dla płaczącej dziewczynki Do Caprio jest. L
4
Agntx
@Finalny_Odbiorca Dokładnie. Trochę się uśmiałem czytając ten wątek
whitestripes_333
@Finalny_Odbiorca Ludzie to w większości barany. Filmweb chce mieć ruch na forum więc daje coraz głupsze nagłówki żeby gawiedź się oburzała...
5
armarange
@Labret Oczywiście , że tak. Spora grupa, ale jednak grupa , a nie jeden aktor.
1
kolo_103
@Labret pacio de niro nicholson Spacey Eastwood i wielu innych legend kina leoś może buty czyścic.
1
paula55v
@Labret Dokładnie to samo pomyślałam czytając tytuł xD
Alex_Tyler
@Finalny_Odbiorca Dokładnie. Sam byłem zdziwiony czytając wątek i chciałem osobno coś napisać, ale zauważyłem Twój post i odzyskałem wiarę w ludzi.
1
telcontar_2929
Pewnie wielu osobom się narażę, ale myślę, że najlepszy aktorem pozostaje Daniel Day-Lewis.
27
cruzo_Alex7
@telcontar_2929 Day-Lewis wybitny aktor, ale czy jest jeszcze aktywny zawodowo? Czy czasem ta niedawna rola u Andersona w filmie nie miała być jego ostatnią?
3
wtsmg
@telcontar_2929 Też tak uważam ale na drugim miejscu dałbym DiCaprio
6
StalowyGigant
@telcontar_2929 Tak, Day-Lewis jest warsztatowo lepszy niż Leo. Myślę że Daniel jeszcze wróci za 5 lat
6
armarange
@telcontar_2929 Jest to jeden z najlepszych. Twierdzenie, że istnieje najlepszy aktor na świecie jest wyrazem dziecinnego podejścia do tematu.
3
1
2
olka0207
@telcontar_2929 Podpisuję się pod Twoją opinią - jak widać całkiem popularną :)
1
witcher113
@armarange Dokładnie. Im więcej poznaję aktorów, filmów czy reżyserów, tym bardziej żyję w przekonaniu, że NAJLEPSZY po prostu nie istnieje.
1
paulina_1701
myślę jednak że nikomu się nie narżasz takim komentarzem @telcontar_2929
1
armarange
@witcher113 W muzyce podobnie. Nikt dojrzały nie powie, że Beethoven jest lepszy od Mozarta. To tak jakbyś twierdził, że obiektywnie jabłko jest lepsze od śliwki. De Niro czy Day Lewis to wybitne osobistości kina i składa się na to m.in ich filmografia gdzie mieli możliwość wykazać się umiejętnościami. Ale taki Hopkins depta im po piętach tyle, że nie ma tylu dobrych tytułów , w których zagrał.
2
Konrades
No nie wiem czy Phoenix jest słabszy od DiCaprio
17
Divian
@Konrades eee a co on takiego zagral. A DiCaprio kazda role robi wspaniale.
2
whitestripes_333
@Konrades Phoenix to jest poziom Day-Lewisa ale koleżanka @Divian jak widać wie znacznie lepiej ;) Pewnie Phoenixa zna z jednego filmu...cóż, bywa, współczuję.
5
ZGR
@whitestripes_333 Pewnie nie znasz się zupełnie na krykiecie ponieważ to DiCaprio jest lepszym aktorem. Pewnie znasz go tylko z filmów! Niebieski to jest poziom czerwonego, znacznie lepszy niż pomarańczowy. Współczuję.
kolo_103
@Konrades Phoenix bierze wiecej na klate wiec jest silniejszy
1
armarange
@ZGR Za to ja Ci współczuję , że pomarańczy nie doceniasz. Lepsze niż grejpfruty !!! A Di Caprio nie ma startu do Więckiewicza !!!
1
ZGR
@armarange Nie wiem jak można porównywać pomarańczę do grejfruta! Nie znasz się na jedzeniu owoców człowieku! Pomarańcze są zbyt popularne przez co każdy mógłby pomyśleć, że mam pospolite kubki smakowe.
armarange
@ZGR A Twoja szafa jest przedpotopowa. Ja kupuję w IKEI. Di Caprio również tam kupuje mówiła mi sąsiadka w maglu.
Dickinson
Di Caprio był fantastyczny jak był gówniarzem. Teraz jedzie na jednej minie. Chociaż szanuje i bardzo lubię. Szanowałem go zanim to było modne ...
12
FRANK_MARTIN_FILMWEB
@Dickinson Dokładnie do 2000 r. był świetny , teraz jakiś sztuczny.
1
MrTrelkovsky
DiKarpio niestety położył kilka ról, a najlepiej gra... siebie. Czyli cwaniaków, trochę wariatów. Sporo jego zaangażowanych ról jest kiepska. Sorry, ale gdyby w Zjawie zagrał Day-Lewis, ten film byłby 3x lepszy.
9
patty2_p
ciekawe skąd wiesz, że na co dzień jest cwaniaczkiem i wariatem ...
MrTrelkovsky
@patty2_p Pewnie, że nie wiem, ale zobacz Google Obrazy ;) Leo z siatką na głowie, Leo z pistoletem na wodę, Leo co miesiąc z nową modelką, albo trzema na raz. W Wilku z WallStreet on nie grał - on był sobą :D Podobne role, w których idealnie się czuł, to Zlap mnie jesli potrafisz.
1
armarange
@MrTrelkovsky Zazdroszczę Ci tak wnikliwej analizy Di Caprio i tej pewności kiedy jest a kiedy nie jest sobą.
3
sickmen30
"Boski Leo" jest napewno aktorem wybitnym, ale do owego słowa pasuje jeszcze troszke nazwisk, więc nie ma jedynego słusznego wyboru, a pozostają osobiste gusta I oceny.
6
sdrtgn
Jest za słabym aktorem, aby grać w zarabiających miliardy produkcjach Marvela, więc nie.
6
korn_flakes
Nie spodziewałem się w komentarzach takiej zgody z tym clickbaitem. DiCaprio jest bardzo dobrym aktorem, ale nie jest nawet najlepszym amerykańskim aktorem, ani nawet najlepszym aktorem swojego pokolenia. Jest po prostu i dobry, i popularny
3
Jedi92
jeśli chodzi o aktorów młodego pokolenia to najwybitniejszym aktorem jest Matthew McCaughey oraz Christian Bale to są prawdziwi aktorzy ale Di Caprio też sobie świetnie radzi i nie zapominajmy,że w filmie "Co grycie Gilberta" zagrał OSCARowo ale niestety akademia dała doopy i bez statuetki mimo,że nominacja była
3
witcher113
@Jedi92 Akademia nagrodziła najsłabszego z nominowanych. Ralph Fiennes powinien wygrać za "Listę Schindlera" bez dwóch zdań.
mitrus80
każdy aktor wypracował swoje miejsce i swoją pozycję w historii filmu/kina, na swoim miejscu jest Costner, na swoich miejscach są Pacino/De Niro, a gdzie indziej Mifune, Chiu Wai, Gulpilil itd.
3
ptosiek
Najlepszym Aktorem Na Świecie jest Pan Daniel Day-Lewis. Pan Leo stoi pół metra za nim.
3
szymonczechowski
@ptosiek Zgadzam się. Leo to mój ulubiony aktor ale Daniel Day-Lewis ma to do siebie że gra rzadko ale dobrze. Leo idzie teraz w tę samą stronę. Życzę Leo jeszcze wielu oscarów.
boolion
Ach, te nasze głupiutkie umysły. Tak bardzo pragniemy etykiet - najlepszy, najgorszy. Te etykiety to tylko furtka do urojeń, bo łatwo jest kogoś określić jakimkolwiek mianem i potem albo na zasadzie confirmation bias to potwierdzać, albo na siłę próbować obalać. Nasz głupiutki umysł nie lubi chaosu, nie lubi braku odpowiedzi. Dlatego nadajemy etykiety. Najlepszy aktor, najlepsza aktorka. Meryl Streep najlepszą aktorką, mimo np. fatalnego polskiego akcentu w Wyborze Zofii. A może najlepszą aktorką jest ta, która zagrała tylko jedną, ale bezbłędną rolę? Przecież tych rzeczy nie da się porównywać, mierzyć. Dlaczego podświadomie pozwalamy sobie na takie idiotyczne etykiety?
4
snacky
Powiedziałbym, że DiCaprio jest na pewno aktorem dobrym, sprawdzonym i dobrze zagra, ale nie jest wybitny. Jest obsadzany w dobrych filmach z wysokim budżetem i pewnie dlatego wielu ludzi ma takie o nim zdanie. Myślę że np taki Edward Norton jest lepszy.
2
cargante
@snacky pliz, Norton zagrał 2 dobre role w życiu - lęk pierwotny i fight Club więc nie wiem w czym może być lepszy.
1
borkau
@cargante Norton akurat to grał same dobre role.
armarange
Widzę , że FW celuje obecnie w osoby bardzo młode lub takie, których mentalność jest na poziomie nastolatka. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy aktor. Jest grupa (spora) aktorów z najwyższej półki i nie widzę powodu by podawać tylko nazwiska z USA.
2
Szczery997
Szczerze zdecydowanie jest w czolowce ,obecnie najlepszych aktorow na swiecie i nic tego nie zmieni !:)
2
przemoalfonso
Wiadomo,że jest najlepszym :) Tyle genialnych ról i tylko jeden Oskar!!!!
4
dragus19
Nie da się zablokować reklam to nie oglądam, mam w du... :/
1
1
JamesSonnyCrockett
@Piotr_59 Nudzą już te ,,żarty" o Karolaku. Mam jego już niesamowicie dość. Jedynie gdzie mi się podoba jego rola to w ,,Rodzince PL". A innemu będzie się podobała gdzie indziej.
Lukasz_Broda
Po zakończeniu kariery przez DDL aktualnie najlepszym aktorem na świecie jest Joaquin Phoenix.
1
Pawelczak123
Nie. Walić typa. Według mnie nie ma najlepszego aktora na świecie. Każdy lubi innego aktora niektórzy mogą nie przepadać za DiCaprio
JamesSonnyCrockett
Na ,,Pewnego razu w Hollywood" właśnie czekam jak na gwiazdkę.
magneto2k4
Ładnie Ci z tą fryzurą Dorota :)
Anemek
Dobrych aktorów nie szuka się w "Holiłud".
Aerosol
Czy wy aby nie przesadzacie z tym robieniem bożków z aktorów? Przecież tacy aktorzy jak DiCaprio czy wcześniej De Niro stali się wielcy bo mieli szansę zagrać u najlepszych reżyserów w branży jak choćby Scorsese. U Scorsese to nawet małpa stałaby się dobrym aktorem. A DiCaprio gra praktycznie u samych topowych reżyserów.
M4T
Może i jest ale na 2 zaraz po Gajosie
michal.2907
Heh. Lepiej wspomnieć o nominacji do Oscara niż o Złotej Palmie w Cannes :)
Krzysztof_Ratman
Nie sądzę. Role młodzieńcze, w Chłopięcym świecie i Gilbercie, wydawały się zapowiedzią wybitnego talentu. Cóż, mnie brakuje głębi psychologicznej w granych postaciach. Sądzę, że jest wielu wybitniejszych, choć może nie tak popularnych.

zwiastuny