Czy Roman Polański wygra z oscarową Akademią?

Łukasz Muszyński zaprasza na przegląd najciekawszych newsów tygodnia.

komentarze 16

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
adam1959
Nareszcie pedofilskie poczynania reżysera Polańskiego zostały właściwie ocenione przez amerykańską akademię filmową. poprzez wydalenie go
3
8
AplikatorCzopkow
@Anemek No, ten niewinny Polański przyznał się sam przeciwko sobie, podstępny rzezimieszek....
2
zjobal
Polański lubił bzykać nastolatki. Nastssja Kinski na przykład. Ma facet kupę kasy, dom w Szwajcarii, a nadal pcha się na afisz. Emeryci niech w domu siedzą!
7
Vitcher
Powinien wygrać, ale tak się nie stanie.
1
lukasztonia
Ten 'Bliźniak' to raczej grę komputerową przypomina niż film, także ten...
gacek870
Czy Pa Łukasz naprawdę uważa za Mother za film, który wznosi się ponad przeciętność. Przecież to najgorszy film Jennifer Lawrence, a na pewno Aronofsky'ego.
3
SebastianNiestudent
Polański ma 86 lat, gdzie on się jeszcze pcha ?
JamesSonnyCrockett
Nie wierzę w to, że Polański dokonał tego aktu w Stanach. Wierzę ,że wygra z oscarową akademią, ale coś za głową mi szepce ,że tak się nie stanie. Bo jest takie powiedzenie : ,,Twarde prawo, ale prawo". My możemy tylko gdybać, a jaki będzie werdykt? Tego dowiemy się w swoim czasie.
Agniete
@JamesSonnyCrockett Ależ on nawet zawarł ugodę, w której przyznał się do stosunków seksualnych z nieletnią :P
3
pawelk1504
Co jest od kilkudziesięciu godzin z POWIADOMIENIAMI? Nie sposób w nie wejść. Chcielibyście by reklam nie blokować, a co robicie dla nas? Wiecznie z czymś jest problem. Faktycznie chyba trzeba iść stąd w izbu...
1992kamil
@pawelk1504 "Chcielibyście by reklam nie blokować, a co robicie dla nas?" Odp. Drugi z największych na świecie, darmowy, portal o filmach?
pawelk1504
@1992kamil Ale co w związku z tym? Nie wiem, jak często tu zaglądasz, bo ja tak i ciągle jest coś nie tak - albo coś nie działa albo nawet oceny giną!!! A najlepsze jest z tym drugim, bo miałem taki przypadek, że zakładane tu są nowe strony dla filmów, a stare kasowane. Widzisz o takich faktach gdzieś powiadomienie, a portal z takim stażem powinien to robić. Jak i informować o różnych awariach...
streetbrother
Mother! to jeden z najlepszych filmów XXIw., aż dziw, że zagrała w nim Jennifer Lawrance, a jeszcze większy, to że zagrała tam wyśmienicie.
1
miroll
@streetbrother pozwól że poprawię: "Mother! to jeden z najgorszych filmów XXIw"

zwiastuny