Czy czekacie na powrót starych "Psów"?

Dorota Kostrzewa zaprasza na przegląd najciekawszych newsów tygodnia.

komentarze 77

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
maniekboy
Czemu Mulan nie zagra biała aktorka? To jest dyskryminacja!!!
21
Drmanhattan
@maniekboy Dokladnie, na siłe wszedzie wciskaja czarnoskorych od kilku lat, a jako mała syrenka to juz naprawde przesada, po prostu jesli by syrene istnialy to na bank by nie mialy czarnej skory :) Prawa natury :) Totalnie bezsensu.
mitrus80
starych psów, nowych sztuczków nie nauczysz, więc nie, nie czekam
19
Szarobure
Jeśli mogę odpowiedzieć w imieniu części populacji, nie, NIE CZEKAMY. Nie czekamy na żadne powroty, remaki, wersje aktorskie Disneya, remiksy, kobiety zastępujące mężczyzn i generalnie na odgrzewanie starych kotletów. Co więcej, mamy tego dość i wolelibyśmy, żeby ludzie przestali dewastować nasze kultowe filmy, bo nie mają pomysłu na coś nowego.
13
Evangarden
Niby czekam i pewnie obejrzę, ale nie spodziewam się, by był to lepszy film od "Ostatniego psa", czyli niedawnej próby reanimacji "Pitbulla" przez tego samego reżysera. Pewnie będzie to całkiem niezła, poprawna produkcja, ale jednak rozczarowanie - bez błysku i klimatu charakterystycznego dla poprzednich części. Operacje na klasykach często kończą się niepowodzeniem również dlatego, że kolejne odsłony nie są pierwszymi i nie wytrzymują porównań.
7
sebogothic
Franz wyjdzie na ulicę protestować przeciw dyktaturze PiS po tym jak odebrano mu uczciwie wypracowaną emeryturę. Razem z "Polityką" Patryczka Vegi nowe "Psy" stanowić będą niezłe combo przed wyborami.
6
Mordechaj
@sebogothic Prezes już się nie może doczekać, bo filmy wymierzone w jego "dyktaturę" przynoszą skutek odwrotny od zamierzonego przez twórców.
szkaczek
Ciekawe czy gdy będą robić aktorska wersje Księżniczki i żaby to Tiane zagra jakaś biała dziewczyna? Lepiej nie zostawia animacje w spokoju
4
justykob
Nie . Absolutnie nie. Na młode tez nie.
4
justykob
@baldman83pl Bo juz nie pamiętam kiedy Pasikowski nakręcił film, który by mi sie podobał. Po co psuć dobre wrażenie po "Psach", które znamy?
baldman83pl
@justykob Tutaj jestem skłonny się zgodzić, ale czy ostatni "Pitbull" czy "Jack Strong" to były aż takie słabe filmy?
apsiq3
jak zrobią ten film tak samo poprawny politycznie jak pitbul ostatni pies, gdzie w całym filmie były 3 przekleństwa, to będzie śmiech na sali. Nie może być "Panowie za mało *urwa, *URWA!!
3
PanKracjusz
@apsiq3 Trzy wulgaryzmy? Bez przesady. Było ich znacznie więcej, ale z uwagi na to, że nie były wciskane na siłę część osób może uważać, że było ich mało lub wcale, co poniekąd jestem w stanie zrozumieć, ale wszystko można policzyć :)
1
michalkuc1993
@apsiq3 To ilość wulgaryzmów wyznacza jakość filmu ?? Czyli takie typowe kino vegi czyli ja pier i kur ????
2
jan_niezbedny0
@PanKracjusz Niby w I i II przekleństwa były wciskane na siłę?...
PanKracjusz
@jan_niezbedny0 Tak. Wulgaryzmy w "Nowych Porządkach" i "Niebezpiecznych Kobietach" były wrzucane na siłę, co dało się odczuć, bo w wielu momentach brzmiały po prostu nienaturalnie.
jan_niezbedny0
@PanKracjusz - PS. Co do wymienionych "Pitbullów" to nie odniosłem wrażenia sztuczności bluzgów - raczej scenariusza w niektórych wątkach/scenach.
PanKracjusz
@jan_niezbedny0 Żeby można było odczuć sztuczność w scenariuszu to najpierw musiały on powstać :) Sporo bluzgów z dupy, zupełnie niepotrzebnych, aktorzyny marne, więc finał był żałosny, a dodając do tego brak reżysera na posterunku to wyszło zupełnie nic. aktorzyny przeczytały z kartek swoje żałosne teksty, bo zza kamery ktoś machał czekiem. Żałość do potęgi. Zero starania, tam nie ma nic dobrego. W sumie nie ma tam nic, by określić to jako "coś".
jan_niezbedny0
@PanKracjusz Wow... A te "marne aktorzyny", to którzy to, jeśli wolno spytać?
PanKracjusz
@jan_niezbedny0 Dyskusja dotyczyła "Pitbullów", więc nie rozumiem dlaczego nagle wyskoczyłeś z "Psami" skoro o nie, nie chodziło.
PanKracjusz
@jan_niezbedny0 Chodzi mi o to, że Vega może nawet skompletować dobrą obsadę, ale jest żadnym reżyserem przez co nawet w porządku aktorzy wypadają słabo tak jakby nie było tam prób na planie czy dubli, by wyciągnąć z danej sceny maksimum tylko wszystko wygląda tak jakby Vega powiedział "przeczytaj to z kartki z zwijamy sprzęt".
jan_niezbedny0
@PanKracjusz - założyciel tematu tylko posłużył się przykładem ostatniego "Pitbulla", a news dotyczy III cz. "Psów", więc nie wiem, kto tu z czym wyskakuje. Poza tym chyba emocje Cię ponoszą, bo można Vedze różne rzeczy zarzucić, ale nie to, że aktorzy ("aktorzyny"...) u niego nie potrafią grać. To już fantasmagorie zalatujące uprzedzeniem.
PanKracjusz
@jan_niezbedny0 WĄTEK pod którym zabrałem głos dotyczył Pitbulla Ostatniego psa, więc do tego się odniosłem, a potem Ty nagle wyskoczyłeś jak Filip z konopii z częścią "I" i "II", co uznałem za "Nowe Porządki" i "Niebezpieczne Kobiety" jako, że wątek dotyczył tematu Pitbulla i na ten temat się wypowiadziałem, a potem dopiero raczyłeś napisać, że chodziło Ci o "Psy", co nie miało w sumie żadnego sensu, bo nie o tym była dyskusja. Chabior w "Służbach Specjalnych", a potem kto? Kogo wymienisz? Jakież to niezapomniane kreacje stworzyli inni aktorzy u Vegi po 2005 roku? Przypomnij. Czytanie z kartki to nie jest aktorstwo.
jan_niezbedny0
@PanKracjusz 1. To nie mój problem, że nie zrozumiałeś o ci chodzi. Szkoda czasu na jałowe dochodzenie się nie wiadomo o co.
jan_niezbedny0
@PanKracjusz 2. Role w "Służbach..." były tak napisane, że Chabior musiał być tam gwiazdą, co nie znaczy, że inni nagle zapomnieli grać. 3. Kto (mowa o aktorach z wykształcenia) czytał z kartki w "Nowych Porządkach", albo "niebezpiecznych kobietach"? Jak wymienisz będzie prościej. Stawiać bezosobowo zarzuty to każdy może.
PanKracjusz
@jan_niezbedny0 Ale z Ciebie trudny człowiek, ale z racji tego, że mam w miarę dobry dzień to wyłuszczę wszystko od początku jak komu dobremu, może zrozumiesz. Jałowe dochodzenie wynika z Twojej winy, bo zamiast przyznać, że się wygłupiłeś to nadal brniesz i niepotrzebnie nakręcasz tę spiralę nie widząc lub nie chcąc zobaczyć swojego błędu.
PanKracjusz
@jan_niezbedny0 Temat niewątpliwie dotyczy "Psów", ale wątek, który zaczął niżej wspomniany user dotyczył serii Pitbull. Użytkownik apsiq3, zarzucił, że film pt. "Pitbull. Ostatni pies" jest zbyt ugrzeczniony i jest tam jego zdaniem za mało wulgaryzmów z czym ja się nie zgadzam, bo wulgaryzmów jest dużo, ale przez aktorów są one podane w takiej formie, że nie wyczuwam w tym sztuczności i rzucaniem wulgaryzmami na siłę. Po czym Ty, wtryniłeś się, pisząc "że niby w I i II to były na siłę? Nie zaznaczając jaką serię masz na myśli, a że dyskusja toczyła się o Pitbullach to powołałem się na wpychane na siłę wulgaryzmy w NP i NK, po czym Ty nagle wyskoczyłeś, że Tobie chodziło o "Psy", nie wiedzieć czemu, bo nie o tym była dyskusja, rozumiesz już czy nadal masz za daleko do łba? :D
PanKracjusz
@jan_niezbedny0 Czy musiał być gwiazdą czy nie - nie wnikam. Jedyny tam zagrał na poziomie. W NP i NK wszyscy czytali z kartki. Absolutnie wszyscy. Drętwota podniesiona do potęgi i zero jakichkolwiek emocji przy podawaniu tekstów.
JohnTheBrave
Stare psy są najczęściej schorowane :(
3
2
romek_krakow
Oj z chęcią bym zobaczył, ale boję się ,że zepsują piękne wspomnienia i legendę
2
obleh
Oby tym razem się udało, bo takie powroty po latach są często "na trzeźwo, nie do przyjęcia".
2
villemo75
Danie do obsady czarnoskórej aktorki to nie jest "nowa jakość" tylko kolejny raz poprawność polityczna, w imię której pierdzieli się klasyki. Jak nie macie na tyle jaj żeby powiedzieć coś wprost to nie mówcie o tym wcale.
1
daniel_bielak
Zdecydowanie najbardziej wyczekiwany przeze mnie film, który pojawi się w przyszłym roku !
1
_Betejger_filmweb
Dorotka se takiego fryza strzeliła..no, no..
1
vlad21
Fajne będą tytuły tych ostatnich filmów Pasikowskiego - Pitbull Ostatni Pies i Psy 3 Wielki Pies... Hał Hał! ;D
1
mojomr_
@vlad21 Tytuł w tłumaczeniu na polski to "Psy 3 Wielkiego Psa". Bez sensu. Canis Majoris to dopełniacz po łacinie. Powinno być Canis Major. Chyba, że to jakiś ukryty przekaz :-)))
1
vlad21
@mojomr_ trzy psy które, pomimo swojej wyjątkowości, należą do jednego psa...Rozgryzlismy cały scenariusz! ;)
mordarg
Boje się że wygrzebią dobrze zakonserwowanego trupa - rozgrzebią zostawią i zamiast być klasykiem będzie śmierdział =( ale jak to się uda i nie bedzie żadnego przekazywania pałeczki przez Lindę nowemu "Psu" to będę wniebowzięty ! :D
1
marta13
Hej! Chciałabym się zapytać, skąd Pani Prowadząca ma takie super filmowe koszulki?:)
Tenenit
Z radiem maryja na uszach jeszcze nikt nie kłamał"
olka0207
Nie czekam na żadne odgrzewane kotlety będące niczym innym aniżeli jazdą na nostalgii. Nie znoszę bowiem chodzenia na łatwiznę i braku kreatywności.
luki76
dlaczego Lingę nie zastąpi jakiś trans.... a co z przeklinaniem i przedmiotowym traktowaniem kobiet ale na pewno coś o aborcji i szukaniu tożsamości seksualnej. Masakra już wystarczy parę tzw postępowych zmian jak Ghostbusters, Star Wars itp gnioty
misiek89
Widać że nasi też zaczynają brać się za odgrzewanie kotletów
El_Magiko
pewnie obejrze, psy byly swietne, wiec dam 3 czesci szanse chociaz z pasikowskim to jest loteria, czasem mu sie film udaje, a czasem nie
ebmr
Kiedyś oglądałem obie części filmu Psy w TV na różnych programach i mi się podobały ja myślę że trójka po 25 latach nie zrobi dobrego wrażenia jak w XX wieku wiem że ma zagrać Linda Pazura i Żmijewski myślę że to już nie będzie to samo co kiedyś mi to jest obojętne czy powstanie Psy 3
hitman4334
Nowa maska mi się nie podoba, oryginału nic nie przebije i męczą już mnie te odgrzewane kotlety. Czarnoskóra syrena Ariel w zasadzie mi nie wadzi, bo wyrosłem z bajek, a dzieci pewnie nie pamiętają oryginału. PS. Fajna koszulka, psze Pani.

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię