Zwiastun nr 4 (polski) 2019

gatunek

produkcja

wydawca
Ubisoft
deweloper

Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej cywilizacja wyłania się z chaosu i zastaje dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji dzielą się na różne grupy, z których każda ma własne reguły przetrwania.

Podczas gdy każda z grup próbuje wrócić do dawnego życia, pojawia się nowe zagrożenie – siostry Mickey i Lou.

Mając za sobą dorastanie w surowych, postapokaliptycznych warunkach i nauczywszy się przetrwania za wszelką cenę, bliźniaczki w nowym świecie czują się jak w domu. Dowodzą bandytami – bandą bezlitosnych łupieżców – grabiąc i plądrując kraj dla własnych korzyści i przyjemności. Dla nich nie istnieje jutro, tylko obecna chwila. A rządzić będą tylko najsilniejsi.

Ich następny przystanek to Hope County.

Wyrachowane plany Mickey i nieprzewidywalna, impulsywna natura Lou czynią z nich śmiertelnie groźny duet dowódców. Nie przebierając w środkach, by przejąć władzę nad bandytami, pokazały, że zrobią wszystko, by pozostać na szczycie łańcucha pokarmowego.

Wciąż dochodzące do siebie siedemnaście lat po katastroficznych wydarzeniach Hope County może nie być gotowe na zbliżające się nowe zagrożenie.

A ty?