Zwiastun nr 2 - Target: Führer DLC 2017

deweloper
wydawca
Rebellion Developments Ltd.

"Sniper Elite 4" to kolejna część wielokrotnie nagradzanej serii gier snajperskich, której system balistyczny zdefiniował ten gatunek gier. Nowy tytuł łączy symulacyjny model strzelania z mechanikę skradania i wciągającą akcją przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby, która toczy się na największym i najbardziej zróżnicowanym terenie dostępnym w grach z serii "Sniper Elite". Dzięki rozległej kampanii dla jednego lub dwóch graczy, a także dedykowanemu kooperacyjnemu lub rywalizacyjnemu trybowi dla wielu graczy, "Sniper Elite 4" zapowiada się na najlepszą strzelaninę w realiach drugiej wojny światowej tej generacji.

Witamy we Włoszech w 1943 roku! Umiejscowiony krótko po wydarzeniach z poprzedniej części, "Sniper Elite 4" pozostaje w realiach drugiej wojny światowej i przenosi graczy na malowniczy włoski półwysep. Akcja gry będzie toczyć się od skąpanych w słońcu miast śródziemnomorskich po kolosalne nazistowskie konstrukcje, mroczne lasy i oszałamiające górskie klasztory inspirowane przez Monte Cassino.

Tajny agent i strzelec wyborowy Karl Fairburne zostanie rzucony do akcji, by walczyć u boku dzielnych mężczyzn i kobiet z włoskiego ruchu oporu i pomóc im wyzwolić kraj z jarzma faszyzmu. Pokonaj przerażające zagrożenie, które może powstrzymać kontratak państw alianckich w Europie. Jeżeli twoja misja zakończy się niepowodzeniem, nie dojdzie do Operacji Overlord, nie będzie lądowania w Normandii, a Europa nie odniesie zwycięstwa!