Zwiastun nr 4 - (polski) 2019

deweloper
deweloper
wydawca
Ubisoft
deweloper
deweloper
deweloper
deweloper

Waszyngton stoi na krawędzi upadku. Bezprawie i chaos zagrażają społeczeństwu, a krążące plotki o zamachu stanu tylko pogarszają niestabilną sytuację. Współpraca wszystkich aktywnych członków Division jest konieczna, by uchronić miasto przed zagładą.

Jesteś członkiem Division, elitarnej grupy cywilnych agentów, stanowiących ostatnią linię obrony. W obliczu ryzyka dla stolicy, czas byście się uzbroili i wykorzystali swoje wyjątkowe umiejętności, by stawić czoła temu nowemu zagrożeniu.

Liczne frakcje, które w wyniku kryzysu rozpoczęły rywalizację o wpływy, starają się przejąć przyszłość Dystryktu Kolumbii w swoje ręce. Tylko agenci Division mają dość środków, by przeciwstawić się temu nowemu zagrożeniu i obronić pozostałych przy życiu cywilów.

Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by prawdziwy Waszyngton został odwzorowany w skali 1:1, co czyni grę "The Division 2" jeszcze bardziej realistyczną. Przedstawiona w grze przestrzeń miasta oferuje bliski kontakt z jego monumentami, przyrodą, osiedlami oraz kryjówkami wrogów.