Zwiastun Nr 1 Sala samobójców. Hejter(2020): Zwiastun nr 1
Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc

Pozostałe dla Sala samobójców. Hejter (2020)

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Daria_Majewska_fw
Intryguje mnie gra Musiałowskiego i plus za Believer w zwiastunie. Pasuje genialnie do tematu
2
Anna_Kozlowska_fw
Komasa jest teraz w gazie, kolejne powodzenia się zapowiadają :D
2
marysia_wonsz
Stenka ? no to już jestem zaintrygowana całością. Cieszę się, że Komasa tak dobrał tą rolę
Samaranth
Tylko wyciąć te okropne rendery z sali samobójców i mielibyśmy ciekawie się zapowiadającą kopię Jokera. A tak to podziwiam optymistów, bo najszczerszymi nawet chęciami nie potrafię uwierzyć w powodzenie tego projektu po tych materiałach które póki co dostaliśmy.
Karolina_Paleka
Słyszałam że pierwsza część kultowa. Muszę nadrobić koniecznie
Laksandra
@Karolina_Paleka ale to nie jest kontynuacja tylko kolejna opowieść, więc nie trzeba sobie oglądać pierwszej części o sali samobójców by móc obejrzeć tą ;)
Samaranth
@Karolina_Paleka kultowa to jest, ale raczej w środowiskach masochistycznych - pewnie już wiesz, a jak nie, to tak dla ostrzeżenia :P
pawpop1991
@Karolina_Paleka Pierwsza część to dla mnie Szkoła TVN, tyle że w konwencji w 100% serio, przez co ten film wypada niezamierzenie śmiesznie. Komasa cały film wali młotkiem tragedii, zero jakiejkolwiek subtelnośći. A główny bohater jest pokazywany na zasadzie ,,o patrzcie jak mu fajnie odwala". Do tego cała masa skrajnie krzywdzących stereotypów o polskiej młodzieży (jak chociażby w scenie popijawy na studniówce).
katedra
Oo, też mamy swojego Jokera. Żyjemy w hejterstwie!

programy Filmwebu