Powstanie amerykański serial na podstawie "Hejtera"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/HBO+nakr%C4%99ci+serial+na+podstawie+%22Hejtera%22-138858
Powstanie amerykański serial na podstawie "Hejtera"
Amerykański oddział stacji HBO nakręci serial na podstawie filmu "Sala samobójców. Hejter" w reżyserii Jana Komasy i ze scenariuszem Mateusza Pacewicza. Opiekę producencką nad projektem sprawują Dan Farah i Roy Lee

Komasa i Pacewicz objęli stanowisko współproducentów wykonawczych. W pracę nad ameryykańskim serialem zaangażowani są także Wojciech Kabarowski i Jerzy Kapuściński – producenci "Sali samobójców. Hejtera".

Farah określił  "Hejtera" jako "zarówno fascynujący thriller, jak i uniwersalny komentarz społeczny pobudzający do myślenia".

Kogo widzielibyście w głównej roli?

Posłuchajcie naszego podcastu, w którym Jan Komasa opowiada o kulisach realizacji "Hejtera".Przypomnijmy: "Sala samobójców. Hejter" znalazł się na liście kandydatów do Oscara w kategorii "film międzynarodowy". Komisja Oscarowa powołana przez dyrektora PISF ogłosiła 10 sierpnia, że Polskę w rywalizacji o tę nagrodę będzie reprezentował "Śniegu już nigdy nie będzie" – najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta

"Sala samobójców. Hejter" opowiada o studencie prawa (Maciej Musiałowski), który zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem planuje zemstę na Krasuckich. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones