Zwiastun Nr 2 (polski) To: Rozdział 2(2019): Zwiastun nr 2 (polski)
27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry dorośli członkowie "Klubu frajerów" powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem.

komentarze 24

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
KillStyle97
Zauważyłem, że masa ludzi (w 90% ludzie starsi, tj 30+) bardzo hejtowali nowe "To". Że słabe, że nie było straszne, że to dawne było lepsze. Starsze może faktycznie miało lepszy klimat, ale szczerze? Nową wersją oglądało się też bardzo przyjemnie, Skarsgard gra Pennywise'a świetnie, a to że nie jest aż tak przerażające - King potrafi tak oddać klimat w swoich powieściach, że nie przełożysz tego odpowiednio na ekran, bo to bardzo trudne. Zwiastun drugiej części wygląda jak dla mnie znakomicie i nie mogę się doczekać :)
5
Magic492
@KillStyle97 Pierwsze "To" miało rewelacyjny klimat, ale głównie za sprawą historii młodych bohaterów i genialnego Pennywise'a. Te same postacie, ale grane już przez dorosłych położyły resztę filmu - ci (niemal wszyscy) aktorzy byli drętwi, strasznie sztuczni i do tego irytujący. No i zakończenie tamtej ekranizacji to straszny kicz :/
Magic492
Dodam jeszcze, że nowa odsłona jako całość wypadnie na pewno znacznie lepiej. Młodzi aktorzy dają radę, a dorosła obsada tylko dopełni całości :)
1
kodikodi
@KillStyle97 Dawne było straszniejsze bo Ci ,którzy komentowali byli młodsi i bardziej bojaźliwi ;)
4
KillStyle97
@bruno_braun No sorry, ale właśnie ludzie po trzydziestce to jedyni żyjący w erze, kiedy było popularne dawne "To". Może z tym starsi przegiąłem, ale każdy zrozumiał :D
mati_kunert
@KillStyle97 mam 15 lat i właśnie dzisiaj idę na ten film z tatą. Powiedział mi że ten film ma gorsze recenzje i takie tam. Ale czekałem na ten film cały rok i myślę że nic mnie nie zniechęci. :)
kajetan_ww
Jeden z jednych horrorów które są godne uwagi. Polecam jeśli ktoś lubi oglądać horrory które nie są straszne lecz posiadają bardzo ciekawą fabułę.
isild87
Zwiastun mnie powalił, czekam na niego! (osobiście mój Film Roku) :)
isild87
@Dawid_Bochenski - No to raczej się nie doczekasz, bo jej nie będzie :)
Baxter678
@Dawid_Bochenski Nie będzie. Stąd jakbyś się nie zorientował słowo ''koniec'' w tytule.
1
Dawid_Bochenski
@Bon009 myślę że w 2021 po od 1 do 2 mineły dwa lata więc tutaj będzie podobnie
Mr_Donut064
@Dawid_Bochenski nie będzie. "To" zostało podzielone na dwie części ze względu na podobny podział w powieści. Z tym, że powieść swobodnie skacze pomiędzy okresem dziecięctwa a dorosłości głównych bohaterów, a film zdecydowano się podzielić na dwa osobne rozdziały.
1
tomciog18
@Bon009 Będziesz jeszcze raz To rozdział 1 ale to za jakieś 20 lat.
Limahl
@Mr_Donut064 Panie King bierz się Pan do roboty! Czekamy na: "TO - początek " czyli historia narodzin Pennywise'a. :-))))))
Mr_Donut064
@Limahl Ale na co komu coś takiego, skoro powieść dostarcza tych odpowiedzi?

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię