Powstanie prequel dylogii "To". HBO Max szykuje serial "Welcome to Derry"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstanie+prequel+dylogii+%22To%22.+HBO+Max+szykuje+serial+%22Welcome+to+Derry%22-146000
Powstanie prequel dylogii "To". HBO Max szykuje serial "Welcome to Derry"
Podobało Wam się "To" i jego kontynuacja "To: rozdział 2"? Jeśli tak, to mamy dla Was świetną wiadomość. HBO Max szykuje prequel dylogii. Projekt roboczo nazywany jest "Welcome to Derry".

Co wiemy o serialu "Welcome to Derry"?Akcja serialu rozgrywać się będzie w miasteczku Derry, w którym w niewyjaśnionych okolicznościach zaczynają znikać dzieci. Grupa dzieciaków musi skonfrontować się ze swoimi największymi lękami, kiedy staną do walki z morderczym klaunem zwanym Pennywise...

Wydarzenia z serialu mają prowadzić do tego, co znamy z kinowego hitu "To". Reżyser dylogii Andy Muschietti będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego.

Scenariusz serialu powstanie pod okiem Jasona Fuchsa ("Epoka lodowcowa 4", "Wciąż cię widzę"), który pojawił się na chwilę w filmie "To: rozdział 2".


O filmie "To"Film opowiada o grupie siedmiu młodych outsiderów dorastających w Derry, miasteczku położonym w stanie Maine, którzy mówią o sobie Klub Frajerów. Każdy z nich został zepchnięty na margines z takiego czy innego powodu. Każdy jest obiektem drwin paczki lokalnych gnębicieli... I wszyscy doświadczyli tego, jak ich lęki ożywają, przybierając postać pradawnej zmiennokształtnej bestii, którą są w stanie określić wyłącznie jako To.

Derry od początku swojego istnienia było terenem łowów tej istoty, która wynurza się z kanałów co 27 lat, aby karmić się strachem swoich ofiar - dzieci z Derry. Pewnego przerażającego, pełnego emocji lata Frajerzy jednoczą się i nawiązują między sobą bliskie więzi, by przezwyciężyć własny strach i powstrzymać nową serię morderstw. Jej pierwszą ofiarą pada chłopiec usiłujący pewnego deszczowego dnia dogonić papierową łódkę, która wpadła do kanału burzowego... prosto w ręce Klauna Pennywise'a.

Zwiastun filmu "To"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones