Bill Skarsgård o szansach powrotu jako Pennywise

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bill+Skarsg%C3%A5rd+zdradza%2C+czy+jest+szansa+na+jego+powr%C3%B3t+w+serialu+%22Welcome+to+Derry%22-150157
Bill Skarsgård o szansach powrotu jako Pennywise
W przygotowywanym przez platformę HBO Max serialu "Welcome to Derry" najprawdopodobniej pojawi się Pennywise. Ale czy w prequelu dylogii "To" do roli powróci Bill Skarsgård? W jednym z ostatnich wywiadów aktor zdradził, co wie na temat serialowej przyszłości morderczego klauna.

Skarsgård ma radę dla nowego Pennywise'aGettyImages-1170426489.jpg Getty Images © Emma McIntyre


Zobaczymy, co wymyślą i w jaką stronę będą chcieli pójść. Na chwilę obecną nie jestem zaangażowany w ten projekt, powiedział Skarsgård, którego obecnie możemy oglądać w kinach w filmie "John Wick 4".

Przyszłość Skarsgårda jako Pennywise'a jest więc chwilowo niepewna. Ale gdyby aktor miał pożegnać się z rolą, ma on kilka słów dla swojego potencjalnego następcy: Jeśli rola przypadnie komuś innemu, moja jedyna rada to: "zrób to po swojemu, zabaw się tą postacią". Największą frajda w tej postaci było dla mnie to, że jest niesamowicie abstrakcyjna.

Co wiemy o serialu "Welcome to Derry"?Akcja serialu rozgrywać się będzie w miasteczku Derry, w którym w niewyjaśnionych okolicznościach zaczynają znikać dzieci. Grupa dzieciaków musi skonfrontować się ze swoimi największymi lękami, kiedy staną do walki z morderczym klaunem zwanym Pennywise...

Wydarzenia z serialu mają prowadzić do tego, co znamy z kinowego hitu "To". Reżyser dylogii Andy Muschietti będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego, jest jednym z pomysłodawców fabuły i wyreżyseruje kilka odcinków, w tym pilotowy. Funkcję showrunnerów w listopadzie ubiegłego roku otrzymali Jason Fuchs i Brad Caleb Kane

Brad Caleb Kane ma już na swoim koncie odcinki seriali "Fringe: Na granicy światów", "Piraci", "Wojownik", "Tokyo Vice" czy "Moonhaven". Jason Fuchs pracował dotąd nad pełnometrażowymi produkcjami: "Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów", "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii", "Wonder Woman", "Wciąż cię widzę".

O filmie "To"
Film opowiada o grupie siedmiu młodych outsiderów dorastających w Derry, miasteczku położonym w stanie Maine, którzy mówią o sobie Klub Frajerów. Każdy z nich został zepchnięty na margines z takiego czy innego powodu. Każdy jest obiektem drwin paczki lokalnych gnębicieli... I wszyscy doświadczyli tego, jak ich lęki ożywają, przybierając postać pradawnej zmiennokształtnej bestii, którą są w stanie określić wyłącznie jako To.

Derry od początku swojego istnienia było terenem łowów tej istoty, która wynurza się z kanałów co 27 lat, aby karmić się strachem swoich ofiar - dzieci z Derry. Pewnego przerażającego, pełnego emocji lata Frajerzy jednoczą się i nawiązują między sobą bliskie więzi, by przezwyciężyć własny strach i powstrzymać nową serię morderstw. Jej pierwszą ofiarą pada chłopiec usiłujący pewnego deszczowego dnia dogonić papierową łódkę, która wpadła do kanału burzowego... prosto w ręce Klauna Pennywise'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones