Zwiastun Nr 2 (polski) Park Jurajski(1993): zwiastun nr 2 (polski)
W parku ze sklonowanymi dinozaurami, tuż przed oficjalnym otwarciem, dochodzi do awarii zasilania, a przebywający w nim ludzie muszą ratować życie.

Pozostałe dla Jurassic Park (1993)

komentarze 18

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Lukas2002
1:06 - 1:09 błąd w napisach. ludzi i dinozaury dzieli 65 milionów lat ewolucji, a nie 65
1
posith
trailer dośc zabawny. Próbowali go zrobić na taki zajefajny, action-packed trailer jak się teraz robi ;) korzystając z ujęć które zupełnie do tego nie pasowały ;)
1
WSZF030
Uważam, że jest to jedno z największych filmowych dzieł i hollywoodzkich superprodukcji Stevena Spielberga. Film ten obejrzałem w wieku 4 lat, ponieważ bardzo ciekawiły mnie wtedy dinozaury i wszystko, co z nimi związane (również filmy). Z wszystkich najlepszych filmów Spielberga, takich jak "Szczęki", "E.T", "Park Jurajski" czy "Lincoln" najbardziej podoba mi się właśnie ten film (Park Jurajski - 1993). "Szczęki" (1975) są u mnie na II miejscu w kategorii najlepszych filmów Stevena Spielberga. Polecam i gratuluję udanego dzieła reżyserowi.
Mysiunka
Świetny film ! Pełen emocji ! :D
frytek05
Ja idę dzisiaj Jestem Ciekawy Czy coś poprawili.. Film oglądałem dawno temu 5 lat, miło Będzie go obejrzeć w 3D
bacus7
widzial to ktos juz? chodzi mi o to jak wyszly im te efekty 3d
bmdoolar
@lukaszkak5 Ten film miał premierę w Polsce już dawno, dawno, dawno temu, a teraz do kin wchodzi nowa, odświeżona wersja HD 3D :)
666wszechmocny666
a ja to mam w upie i bojkotuję każdy stary film puszczany nagle w odświeżonej wersji 3D odgrzewany stary kotlet tylko polany nowym sosem
danuta69
zgadzam się z kartofelkiem. Pierwsza wersja parku była świetna a teraz w 3D jeszcze bardziej pobudzi wyobrażnię zwłaszcza dzieciaków. One uwielbiają dinozaury!
Neverli1996
monto zgadzam się! Z chęcią chyba udam się do kina i znów będę się bała tak jak kiedyś gdy miałam 4 lata i leciało na TVN i Polsacie, stare dobre wspomnienia xDD
monto
Łezka się w oku kręci, a efekty specjalne dalej wyglądają lepiej niż w niejednym hicie tego lata
kartofelek
No jak dzieciaki mają mieć taką zajawkę jak my za młodu to czemu nie. Dla starych pewnie odgrzewany kotlet, ale akurat ten film było w porządku.
Raptosaur
Dokładnie. Polskie napisy dla tego trailera uprościły przekaz.
BoRoach
Żadną dokrętkę. Piraci z Karaibów to atrakcja w Disneylandzie, która istniała tam od dawna. Opierając się na niej stworzyli filmy.
GalaQXus
WTF Piraci z Karaibów?:p Przecież oni są od 2003... Dokętki robili?
mako232
Klasyka!Jedyny film w moim życiu widziany w kinie 2 razy, jedyny film na który nie dostałem biletów ze względu na wykupione bilety.
lukaszkak5
Nie rozumiem skoro premiera światowa była w 1993 to dlaczego dopiero teraz Polacy będą go mogli dopiero obejrzeć?

programy Filmwebu