"Park Jurajski" jako erotyczny dramat? Reżyserka Emerald Fennell ma pomysł na sequel

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Emerald+Fennell+chce+nakr%C4%99ci%C4%87+erotyczny+%22Park+Jurajski%22-153052
"Park Jurajski" jako erotyczny dramat? Reżyserka Emerald Fennell ma pomysł na sequel
źródło: Materiały prasowe
Z kategorii: najbardziej nieoczekiwane pomysły na sequel. Jeśli myślicie, że Rian Johnson postawił na głowie "Gwiezdne wojny" w "Ostatnim Jedi", poczekajcie, aż usłyszycie pomysł Emerald Fennell na "Park Jurajski". Reżyserka "Obiecującej. Młodej. Kobiety" zdradziła swój "erotyczny" pomysł na film o dinozaurach.

Emerald Fennell o swoim filmowym marzeniuGettyImages-1797899129.jpg Getty Images © Kayla Oaddams


W wywiadzie dla portalu Deadline Emerald Fennell została zapytana o swój wymarzony filmowy projekt. Odpowiedź, której udzieliła reżyserka, można uznać za cokolwiek zaskakującą.
  
Szczerze mówiąc, czuję, że miałam wiele szczęścia. Już udało mi się zrealizować moje wymarzone projekty. Ale moim ulubionym filmem wszech czasów jest "Park Jurajski", więc chciałabym spróbować swoich sił z dinozaurami
, powiedziała Fennell.

Przede wszystkim: to bardzo erotyczny temat, dodała reżyserka. Myślę, że ludzie i dinozaury doszli do tego etapu relacji, na którym sprawy zaczynają się robić ekscytujące. Wyobrażam więc sobie małżeństwo człowieka i welociraptora w konwencji domowego dramatu.

Myślicie, że Fennell może liczyć na wsparcie Stevena Spielberga?

Najnowszy film Emerald Fennell to "Saltburn", w który zagrali Barry Keoghan, Jacob Elordi i Rosamund Pike.

"Saltburn" - zwiastun
Seria "Park Jurajski"Na serię "Park Jurajski" składają się dwie kinowe trylogie. W skład pierwszej wchodzą "Park Jurajski" (1993), "Zaginiony Świat: Jurassic Park" (1997) i "Park Jurajski III" (2011). Kolejne odsłony drugiej trylogii to z kolei "Jurassic World" (2015), "Jurassic World: Upadłe królestwo" (2018) i "Jurassic World Dominion" (2022).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones