PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697471}

Śródziemie: Cień Mordoru

Middle-Earth: Shadow of Mordor
7,6 7 566
ocen
7,6 10 1 7566
Śródziemie: Cień Mordoru
powrót do forum gry Śródziemie: Cień Mordoru

Mam problem, mianowicie gra po ok. 5 minutach po włączeniu przestaje odpowiadać. O ile jeszcze
w tle jest muzyka, to już ekran się zaciemnia, a menedżer zadań wyświetla brak odpowiedzi. Sprzęt
mam na tyle dobry, że działa płynnie, więc nie wiem o co chodzi.

ocenił(a) grę na 9
Jedr0i

kup oryginał

Abraxus

Mam oryginalny, nawet z kodem na DLC

ocenił(a) grę na 10
Jedr0i

Czas zaktualizować sterowniki?
Oczywiście podaj coś więcej z parametrów komputera niż same objawy.

ocenił(a) grę na 9
Jedr0i

Słyszałem że gra miewa dużo problemów z DirectX'em. Spróbuj poaktualizować to oraz tak jak kolega wyżej napisał - stery od grafy.
Więcej nie poradze bo sam kończyłem na PS3 ;p

McDohl

Na ps3...??? Przecież premiera na poprzedniej generacji dopiero w piatek 21 listopada...

ocenił(a) grę na 9
inMate1818

literówka, miało być #4

McDohl

Ok.Pozdrawiam.

inMate1818

Dla mnie to brzmi jak jak błąd sterowników lub przegrzanie grafiki. Włącz sobie w tle program do "łapania" max temperatury i po kolejnym przycięciu sprawdź czy zwyczajnie si nie przegrzała. W takim wypadku grafika mogła próbować obniżyć wymagania graficzne na własną rękę. Przeczyść radiatory. Napisz specyfikację kompa. Procesor, grafika (układ/producent/model), płyta główna (producent/model), zasilacz, ilość ramu. Często jest tak, że jak ktoś nie gra w zasobożerne gry to później jest zdziwienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones