PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617374}
7,9 15 558
ocen
7,9 10 1 15558
Assassin's Creed: Revelations
powrót do forum gry Assassin's Creed: Revelations

Ogólnie jestem kilka godzin po skończeniu gry....No cóż...kolejna możliwość poprowadzenia jednego z moich ulubionych bohaterów, a więc Ezio Auditore :) Od początku nastawiałem się bardzo pozytywnie. Początek gry, a więc Masjaf....Potwierdziły tylko moje przypuszczenia, że czeka mnie wiele godzin przyjemnego grania....ale niestety. Przyszło rozczarowanie.... Sama gra jak dla mnie jest bardzo krótka. Podobnie jak jej poprzednik a więc Brotherhood. Osobiście, spodziewałem się większej ilości zadań. Sama fabuła również mnie nie porwała. Sądziłem, że wątki z Altairem i Sulejmanem Wspaniałym będą bardziej rozbudowane. Sam Konstantynopol nie zapadł mi w pamięć :) Mimo, że tak jak wspomniałem na początku jestem świeżo po ukończeniu gry. Co dalej? Obrona dzielnicy...Komentarz zbędny. Ostatnie momenty gry, ponowne przybycie do Masjafu i strój wybranki serca naszego poczciwego Assasyna....Mogli chociaż specjalnie na tą scenę dorobić jej kożuszek.
Ogólnie wiele jest właśnie tych niedosytów. Jednak to ciągle seria AC. Miło jest śmiertelnie zaskoczyć przeciwnika, cieszyć oko nowymi możliwościami. Pora przejść kolejne części i weryfikować opinie innych graczy. Chociaż pewnie AC II nic nie przebije :)

ocenił(a) grę na 8
adrian90_2

grałeś w AC3 lub 4? O wiele lepsze! A dla radochy zagraj najpierw w AC4 a później w 3;) Poczytasz, skumasz czemu.

EmokahDzikuS

ale niechronologicznie przejdzie fabułe glowna wspolczesna....nie mow by grał jesli mowisz glupoty

EmokahDzikuS

Zawsze gram chronologicznie ;) co prawda z winy kompa, nie ukończyłem AC3. Ale przeszedłem sporo, żeby wyrobić sobie opinię. Wydaje mi się, że AC3 było takim przetarciem przed Black Flag. Gra momentami bardzo monotonna, ale sporo nowości przykuło moją uwagę....chociażby bitwy na morzu. Tą grę ratuje właśnie to, że odbiegała od swoich poprzedniczek, dając właśnie świeży powiew. W każdym razie lepiej się bawiłem niż przy AC: Revelations.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones