PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680152}
16
chce zagrać
Cities XL Platinum
powrót do forum gry Cities XL Platinum

Gdy zobaczyłem tytuł Cities Xl Platinum myślałem, że dostanę nowy produkt z poprawionymi błędami, większą ilością tekstur i do tego kompatybilny z modami stworzonymi do wersji Cities Xl 2012... niestety mocno się zawiodłem.

Gra nadal jest wyjątkowo źle zoptymalizowana graficznie... nie obsługuje wielu procesorów dlatego też, nawet mają 8Gb Ramu, 6x procek 3.0Ghz i grafikę Radeon z serii R6700 1Gb 256bit, już przy średniej mieścinie gra laguje do granic możliwości, obciąża procesor w sposób dramatyczny a karty graficznej wyciska co się tylko da....
Tak rażącego błędu powielanego w każdej części gry chyba nie ma żaden tytuł na rynku.

Błędów jest cała masa... jeśli ktoś ma wersję Cities Xl 2012 niech lepiej się na Platinum nie przesiada... mody z 2012 na niej nie pójdą. A dodatkowo wydacie kasę za coś, co ma jedynie inne pudełko niż poprzedniczka.
Za tego typu posunięcie dystrybucyjne, producent powinien zostać ukarany... to zwykła kpina z graczy, wyciąganie od nich pieniędzy.

Nie mniej jednak uważam, że sama gra ma ogromny potencjał. To zdecydowanie lepszy (bardziej realistyczny także pod kątem graficznym) City Builder na rynku... w swojej klasie bezkonkurencyjny.... no ale właśnie - BŁĘDY.

Poczekam aż BYĆ MOŻE, w co bardzo wierzę, pojawi się wersja gry która zniweluje rażące błędy i da jej rozwinąć skrzydła w pełni! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones