PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691547}
8,1 6 217
ocen
8,1 10 1 6217
Diablo III: Reaper of Souls
powrót do forum gry Diablo III: Reaper of Souls

Czy jakiś fan, może mi wyjaśnić jedną rzecz?
Mam tę grę na PS 4 i jednego nie ogarniam.Na pudełku jest napisane że zawiera podstawową wersję Diablo III,więc czemu nie mam możliwości wyboru bohaterów z tej wersji?
Kolejne pytanie to takie,czy grając w tę wersje, podstawowa historia jest taka sama jak W III?
Ja myślałem że najpierw mogę zagrać w III a potem w ten dodatek a tak nie jest,więc czy muszę jeszcze kupić III aby poznać z niej historię?
Wiem że z poziomu fana gry, moje pytania są banalnie śmieszne ale proszę o wyrozumiałość, bo ostatnio grałem w Diablo w 97 roku:)

ocenił(a) grę na 9
wojciechowski2610

Czyli co? Odpalasz grę i możesz grac tylko krzyżowcem?
W podstawowej wersji masz do wyboru barbarzyńcę, czardzieja, łowcę demonów, mnicha i szamana. A w dodatku krzyżowca. Jesli możesz grać wszystkimi tymi klasami to jest ok. Tak, cała podstawowa historia jest taka sama, składa się z 4 aktów. dodatek dodaje akt 5, którego akcja dzieje się bezpośrednio po 4.

wojciechowski2610

To wygląda tak jak byś miał sam dodatek, dziwne, ja mam wersję na PS3, kupiłam dodatek z wersją podstawową i wszystko działa jak należy. Dodam, że cena była spoko, bo przez net, za coś ok 80 zeta. Wcześniej miałam demo i tam nawet można było wybrać sobie postać, a do przejścia był I akt. Ktoś Cię chyba delikatnie wychu... ł

ocenił(a) grę na 5
wojciechowski2610

Krzyżowiec jest najlepszą postacią w tej grze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones