PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691547}
8,0 6 223
oceny
8,0 10 1 6223
Diablo III: Reaper of Souls
powrót do forum gry Diablo III: Reaper of Souls

Ptanie o trofea!

ocenił(a) grę na 9

Witajcie,

Mam pytanie. Kupiłem dodatek D3 na PS3, gdzie jak wiadomo w dodatku znajduje się także
podstawa gry.
Wcześniej rozpocząłem grę na podstawie zdobywając ok. 40% trofeów. No i jestem teraz ciekaw
czy brakujące trofea jak np. zabicie Diablo na poziomie Infernalnym, zdobędę w ramach dodatku
ale czy także doda mi się to do podstawy D3? Bo widzę, ze lista trofeów po zainstalowaniu
dodatku jest zupełnie nowa i obawiam się teraz, że nie posiadając płyty z podstawą D3, trofea z
podstawy będą już nie do zdobycia....

Dzięki za odpowiedź.

khazad7_2

Ciężkie pytanie. Musiałbyś zapytać na oficjalnym forum Diablo III, bo tutaj mało osób może zajrzeć. Na PC lista trofeów zmieniła się po instalacji dodatku i nie ma możliwości nabicia starych.

ocenił(a) grę na 9
zaashii

No tak, ale np. rozbudowa całkowita schowka to trofeum które nadal jest też w starej wersji jak i w nowej.
Ciekaw jestem czy w sytuacji, kiedy to dodatek na PS3 zawiera już podstawę, zaliczy te trofea na jednej i drugiej puli...
Cóż... najszybciej jednak sprawdzę to kiedy rozbuduję schowek :) Jak to trofeum zadziała to widocznie reszta też tak działać będzie :)

khazad7_2

Ale np. nie uda Ci się zaliczyć wyzwań związanych z poziomem Inferno, bo tego poziomu już nie ma.

ocenił(a) grę na 9
zaashii

Hmm...cóż, może faktycznie będę musiał ponownie zakupić płytę z podstawą i dokończyć zadania :)

khazad7_2

Naprawdę aż tak zależy Ci na wyzwaniach? Trzeba iść do przodu. Farm szczeliny! Zbieraj paczuszki! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones