PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611356}
5,1 2 059
ocen
5,1 10 1 2059
Duke Nukem Forever
powrót do forum gry Duke Nukem Forever

Zbyt duże oczekiwania?

użytkownik usunięty

Pamiętam jak jakieś 10 lat temu, na ostatniej stronie CDA widniały oferty sklepów z grami, a wśród nich "Duke Nukem Forever" za 50 zł z dopiskiem "wysyłamy w dniu premiery" :) Ech, tyle lat później gra w końcu się ukaże, a zagorzali fani Duke'a chyba już usiedzieć nie mogą. Ale czy sprosta oczekiwaniom? Na pewno znajdą się osoby narzekające na grę od strony technicznej, że grafika nie pasuje itp. Mi najbardziej zależy na klimacie, specyficznym poczuciu humoru i innym rozwiązaniom formalnym. Raczej zwrócę uwagę na pomysły, a grafika będzie jakoś w tyle :)

Eee tam grafika - ja wciąż co jakiś czas się zagrywam w poczciwego Księcia i grafika nie przeszkadza tak bardzo - gra to rekompensuje ;)

Leszczu_zmienli_nick_jeb

Się wie. Do dziś pogram w poczciwego DN3D i Quake, te gry mają klimat.

użytkownik usunięty
Pikuslaw

Dorzuciłbym do tego jeszcze Fallout 1 i 2, Warcraft II: Tides of Darkness i Blood (no i jeszcze kilka innych, o których teraz nie pamiętam) - świetny klimat, który bije na głowę większość współczesnych gier pc.

Jeśli w nowym Diuku będzie taki klimat jaki jest w starym trailerze z 2001 to ja będę o grę spokojny. Do dziś robi wrażenie:

http://www.youtube.com/watch?v=iPX_y7wP_ko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones