gra

Empire: Total War - Na wojennej ścieżce

Empire: Total War - The Warpath
2009
7,2 166
ocen
7,2 10 1 166
Ameryka Północna, przełom XVIII i XIX wieku. Plemiona indiańskie odpierają ataki europejskich mocarstw. więcej mniej

gatunek

deweloper

The Creative Assembly

wydawca

Sega of Europe

premiera

Empire: Total War Na wojennej ścieżce
Zwiastun nr 1
[videogame=611194]Empire: Total War - Na wojennej ścieżce[/videogame] jest dodatkiem, którego fabuła rozgrywa się w Ameryce Północnej w czasach kolonizacyjnych. Obejmujemy dowodzenie nad jednym z pięciu plemion rdzennych mieszkańców i wkraczamy na wojenną ścieżkę z najeźdźcami. 2011-11-22T20:07:35 https://fwcdn.pl/webv/67/51/26751/snap1.26751.4.jpg
Na razie nikt nie dodał obsady i twórców do tej Gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

Nowa kampania do "Empire: Total War" toczy się w Ameryce Północnej na przełomie XVIII i XIX wieku, kiedy to rdzenni mieszkańcy kontynentu podejmują walkę z najeźdźcami. Gracz może stanąć po stronie jednego z pięciu plemion indiańskich (Irokezi, Huronowie, Czirokezi, Indianie z równin i Pueblo) lub rozpocząć grę frakcjami znanymi z głównejNowa kampania do "Empire: Total War" toczy się w Ameryce Północnej na przełomie XVIII i XIX wieku, kiedy to rdzenni mieszkańcy kontynentu podejmują walkę z najeźdźcami. Gracz może stanąć po stronie jednego z pięciu plemion indiańskich (Irokezi, Huronowie, Czirokezi, Indianie z równin i Pueblo) lub rozpocząć grę frakcjami znanymi z głównej kampanii "Empire: Total War". Nowe nacje zostały obdarzone osiemnastoma unikalnymi technologiami, a także typowymi jednostkami elitarnymi z tamtego okresu, m.in. Wojownicy Elitarni Irokezów, Wojownicy Zwiadowcy Navajo i Żołnierze Psy Czejenów.

dystrybucja
CD Projekt Sp. z o.o.
studio
Sega of Europe (wydawca) / The Creative Assembly (deweloper)
tytuł oryg.
Empire: Total War - The Warpath
inne tytuły
Empire: Total War - The Warpath Campaign (pełny tytuł) Wielka Brytania
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Słabiutko

ocenił(a) grę na 3

Pociągłem sobie pirata tego dodatku, żeby zobaczyć czy jest sens kupować.

Jako dodatek do TW może i trzyma poziom, ale jako dodatek, w którym biorą udział Indianie niestety jest słabiutki. Traktowanie walk Indian jako walk regularnymi oddziałami w tradycyjnym stylu TW to nieporozumienie. Ani styl ani taktyka walki...

więcej

Ale niektore jednostki sa przedstawione tragicznie np Apaczowie Mescalero. Od kiedy wojownicy Apaczow nosili wielkie pioropusze? Tworcy gry mogli sie bardziej postarac... Wystarczylo ogladnac Geronimo amerykanska legenda. Albo wojownicy Irokezow... To juz wgl woła o pomste do nieba. Jakies smieszne granatowe kamizelki.

więcej

Czy wie ktoś gdzie można kupić ten dodatek oprócz strony Allegro? Albo gdzie można go pobrać po polsku za darmo bez konieczności pobierania innych aplikacji typu watherbin czy coś takiego?

Dla mnie lepszy pierwszy, dodatek do NTW. Dodatek do ETW uważam za najsłabszy w serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones