PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733179}
6,2 265
ocen
6,2 10 1 265
Friday the 13th: The Game
powrót do forum gry Friday the 13th: The Game

Pamiętam, jak dawno, dawno temu gdy w telewizji królował "Słoneczny patrol" i "Beverly Hlls" bawiliśmy się z kolegami w slashery - taką hybrydę chowanego z grą wyobraźni gdy jeden wcielał się w psychopatycznego mordercę a reszta przed nim ukrywała. Teraz dostałem w swoje ręce "Friday the 13-th", który znów obudził we mnie wewnętrzne dziecko. Multi to kwintesencja tej gry. Walka o przetrwanie z przeciwnikiem, który nie jest sztuczna inteligencją i nie da się przewidzieć jego ruchów to absolutnie wyjątkowa zabawa. Mam już za sobą 60h gry i jeszcze mi się nie znudziła, tak jak szachiście nigdy pewnie nie znudzą się szachy. Wbrew pozorom to nie jest zwyczajna sieczka. Trzeba pokombinować, żeby przetrwać stracie z Jasonem. Gra mordercą to wisienka na torcie, jeśli trafią się dobrzy zawodnicy współpracujący ze sobą, ciężko jest ich upolować, bywa nawet, że Jason zbiera porządny oklep. Z czasem pojawia się pewna powtarzalność, więc pewnie wielu gra znudzi po jakimś czasie, ja na razie wciąż czuję adrenalinę i chęć pokonywania innych. Liczę, że z czasem pojawią się kolejne mapy i urozmaicenia, bo jest w tej grze olbrzymi potencjał.

ocenił(a) grę na 10
killer83_2

jak dla mnie rewelacja. jako fan serii filmów jestem oczarowany tą grą, nie tylko dlatego że świetnie oddaje klimat piątku 13tego ale przede wszystkim dzieki emocjonującej i bogatej w możliwości rozgrywce w trybie multiplayer. Żadna inna gra typu survial horror nie daje takich wrażeń. nie znudzi się prędko. polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones