PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656254}
7,2 2 802
oceny
7,2 10 1 2802
Injustice: Gods Among Us
powrót do forum gry Injustice: Gods Among Us

arty postaci http://testyourmight.com/threads/black-canary-injustice-gods-among-us-concept-ar t-by-
bernard-beneteau.35538/page-5 nie wiem czy są prawdziwe

wort801

http://www.eventhubs.com/news/2013/jul/11/black-canary-injustice-gods-among-us-c oncept-artwork-bernard-beneteau/ 4 mi się podoba inne są kiepskie :(

wort801

Masz racje :) 4 jest najlepsze.
No, ale nie wiadomo jak będzie. Tylko czekać ;)

Damx123

no też czekam oby była t a black canary ;)

wort801

Chociaż ja już dawno kupiłem grę, więc teraz żeby pograć takimi postaciami będę musiał kupić znowu...
Trochę zrobiłem się w ....no, ale dobra :)

Damx123

dobrze że ja poczekałem oby jeszcze dwie postacie były takie jak zatanna i poison ivy i będę szczęśliwy :)

ocenił(a) grę na 6
wort801

Poison Ivy nie specjalizuje się w walce wręcz, Zatanna tak średnio ale... czemu nie?. Ja obstawiam Red Hooda (Jasona Todda)

jangru1804

mimo to chętnie ją bym zagrał reven też chyba nie umaiła walczyć a jest w grze

ocenił(a) grę na 6
wort801

W Teen Titans zaraz po Robinie była najlepiej wyszkolona w sztukach walki. Z Terrą walczyła w ręcz i chyba z kimś jeszcze

jangru1804

to poison ivy walczyła na filmie z batgirl

ocenił(a) grę na 6
wort801

Szarpiąc się i machając pnączem. Bez obrazy mogli by dać poison ivy, nie wkurzy mnie to bardziej niż skorpion (którego obiecali nie dać). A po za tym patrząc na to jak ludziom "podobał" się film Batman i Robin to wątpię by dali Poison Ivy na podstawie tamtego filmu. Ale dla mnie najfajniej by było gdyby dali Red Hooda, wreszcie to byłaby jakaś postać na którą chciałbym wydać swoją kasę (tak, nie kupiłem nikogo z obecnych dlc).

jangru1804

ja czekam tylko na poison ivy i na zatanne i batman i robin też byl dla mnie fatalnym filmie ale to nie oznacza że postać takie też jest

wort801

Ok już daj sobie spokój z tą postacią, bo w co drugim temacie, wątku się tym jarasz jakby nie wiadomo kim była. Daj se na luz. Jak będzie to będzie, jak nie to nie. Chyba się nie popłaczesz z tego powodu.

Heller1304

co ty mnie tak atakujesz każdy ma swoje ulubione postacie

wort801

Tak, ożeń się najlepiej jeszcze z Trującym Bluszczem, będziecie śliczną parką... można mieć swoje ulubione postacie to nie mówię. Ale ty masz jakąś wielką obsesję na jej punkcie. Z twoich postów można wywnioskować, że jesteś jeszcze gimbusem, co wcale by mnie nie zdziwiło.

Heller1304

lol mam 23 ale i nie obrażaj mnie

wort801

No LOL faktycznie! Poczekaj bo uwierzę.

Heller1304

ta a ty 9 jak nic powiedz mamie żeby ci kupiła lody na twoje małe ego gimbusie

wort801

Spokojnie smarkaczu, już nie płacz. Mamusia kupi ci ten długopis na baterie.. Buhaha

Heller1304

jak ci sie nie podoba to bo co czytasz moje posty ogarnij się

wort801

hahaha jeżeli na prawdę myślisz, że nie mam niczego innego lepszego do roboty niż czytanie twoich wiecznie powtarzających się postów to... psss żal mi cię. Jesteś taki nie ogar. LOL. xD

Heller1304

ok tak na obiad cie wołają ok przykre leć się na nogi boi na głowę już nie da rady

wort801

Weź w ogóle bo znowu zaczynasz przynudzać, jak w przypadku wszystkich pozostałych postów na tym forum, jak to bardzo kochasz panią Poison Ivy, ojejciu jakie to słodkie. ;3 A tak na serio. bleeh

Heller1304

po pierwsze ja jej nie kocham poza tym chyba że ty kochasz postacie wymyślone to nie mój problem żal mi ciebie trollu przykre że nie umiesz zrozumieć że ktoś jakieś postacie lubi a ty masz deadpolla o co jesteś gejem z tego powodu ????? leć się zadzwoń pewny lekarz ci pomoże w ośrodku zamkniętym tylko dam ci pomogą

wort801

I od razu widać z kim ja mam tu na pieńku. No właśnie ciebie psycholu powinni do wariatkowa wywieźć bo lekarz tu już nawet nie pomoże. Jesteś jakimś dziwnym przypadkiem. Po za tym aż szkoda czytać twoje posty. Za dużo błędów ortograficznych, bezsensowna treść, dużo dziwnych znaków. Normalnie jakbym pisał z jakimś niedorozwiniętym, głupim, niedouczonym smarkaczem. A może z pedofilem. Weź się ode mnie odwal pedofilu!

Heller1304

mów tak w szkole jak ci pozwolą trollu żal mi cie sam atakujesz potem robisz awanturę iść do mamy i jej płacz ogarnij się z tobą nawet rozmawiać się nie da

wort801

Hahaha! O dżizas! Naprawdę żal ci dupę ściska? Weź maść na ból dupy i po sprawie. ;)

Heller1304

fajne gry grasz fajne lego ??? o i fajne bajeczki oglądasz mama ci daje oglądać ??? o blade mama nie broni ci nie za dużo krwi jak dla ciebie ????/

wort801

Boże, jaki nie ogar... -,- no comment.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Heller1304

właśnie zgłosiłem nadużycie trollo dla właśniej matki nie masz też szacunku brawo

wort801

Nie dość że tępy to jeszcze nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Żałosny jesteś! Tak ja już to dawno zrobiłem. Masz przesrane do końca nędznego życia.

Heller1304

ty masz nędzne życie zal twojej matki ogarnij się w końcu

wort801

a mi cie zal zal lol omygy daj se siana pff zal cie robil nie masz zycia jest gupi buc idz sie wysrac i won stond gzubie wstrenty

wort801

i wgl zal cie ze nie kochas jej bo ona dawac dupy innem bohaterom a ty byc zepsuty fagas ps hahaha iks de

Heller1304

He he he he he, hejter znowu fika.

Mowiacy_do_reki

heheeh amucybbzzzz t kapan z ciebie żal weź wyjdź a tak wgl orifwesr nara huyu

Heller1304

U a w innym temacie piszesz normalnie. To zdecyduj się, jesteś normalny czy jednak niedorozwinięty. Tobie to już nawet egzorcysta nie pomoże.

Mowiacy_do_reki

jak to idiota co się dziwisz :) bóg jak by mu się pokazał też by mu nie pomógł :)

wort801

Bóg to by chyba mógł skrócić jego cierpienia, ale, mimo że miłosierny, to chyba by tego nie zrobił.

Mowiacy_do_reki

masz racje niestety tylko się zastanawiam jak bóg mógł się pomylić tak bardzo żeby jaki człowiek się urodził widać że to była wielka wpadka

wort801

Musi być równowaga. Skoro są ludzie mądrzy, my (haha), to muszą być też głupi.
Może był wpadką. O, patrz, znowu się produkuje. Jaki znasz jego najlepszy post? Ja podam taki jeden, co to był do Ciebie.
"Mareczku proszę nie kompromituj się już. ;) A po za tym... TY KŁAMCO!!! OSZUKAŁEŚ MNIE!!! POWIEDZIAŁEŚ MI ŻE MASZ 23 LATA!!!!! ZABIJE CIEBIE ROZUMIESZ? ZABIJE CIĘ TY GŁUPI ŚMIECIU!!!!!!!!!!!!!!! GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAUUUUUUUUUUU!!!"

Mowiacy_do_reki

jak napisał pewnie masz małego :) pedofil czy jak ???? pewnie pyta w szkole czy też mają malę :) patrzy na nich :) widać że gej jest niech chłopaka szuka w jakiś klubie dla gejów :)

wort801

O zacząłeś znowu od małej litery wypowiedź i w dodatku bez kropki... jakie to pospolite u takiego niedouczonego człowieczka jak ty. :)

Heller1304

Odezwał SIĘ UCZONY INACZEJ :)

wort801

Raczej uczulony.

Heller1304

zatkało cie już ???? cienki jesteś

Heller1304

A pamiętasz, jak ja tobie to wypominałem? To zaczynałeś później pisać, jak ci kazałem. Widać bolało cię wtedy. Widać teraz powtarzasz po mnie. Ładnie to tak? Wymyśl coś sam. I powiem to, mimo że cię to boli: trollu.

Mowiacy_do_reki

coś już nam nie odpisuje chyba już ma dość

wort801

Ja go znam chyba trochę lepiej. On zazwyczaj potrzebuję czasu na zebranie sił, jak go zawsze zgnoję. Czasem nawet 2 miesiące. I wtedy nagle daje oznaki życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones