Listopad z PlayStation Plus! Mafijne klimaty wśród Obcych

PlayStation Blog / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Listopadowa+rozpiska+PlayStation+Plus+-+Mafia+II+i+Aliens+Fireteam+Elite-152689
Listopad z PlayStation Plus! Mafijne klimaty wśród Obcych
Jesienna aura za oknem jest już w pełni, więc nadszedł czas na ogłoszenie tytułów, które wzbogacą ofertę abonamentu PlayStation Plus w listopadzie. W tym miesiącu Sony wydaje się chcieć zadowolić szerokie grono odbiorców, prezentując tytuły, które zaspokoją fanów zarówno gangsterskich klimatów, anime, jak i science fiction.

Listopadowa oferta PlayStation Plus prezentuje się następująco:

- "Mafia II: Edycja Ostateczna"
- "Dragon Ball: The Breakers"
- "Aliens: Fireteam Elite"Oferta będzie dostępna od 7 listopada do 5 grudnia, więc jeśli mieliście w planach zagrać w któryś z wymienionych tytułów, teraz jest idealny moment, aby się nimi zainteresować. Co sądzicie o tym zestawieniu? Czy znalazły się w nim gry, które od dłuższego czasu czekają na waszej "kupce wstydu"?

"Mafia II"Twórcy wielokrotnie nagradzanej gry "Mafia" oraz "Hidden and Dangerous" przedstawiają nową część swej kryminalnej sagi. "Mafia II" to stworzona przy użyciu najnowszej technologii opowieść o mrocznym i bezlitosnym świecie podziemnej przestępczości w Stanach Zjednoczonych połowy ubiegłego stulecia. Rozwijając idee zawarte w bestsellerowym pierwowzorze, który znalazł na świecie ponad 2 miliony nabywców, studio 2K Czech zabierze graczy w dojrzałą i pełną adrenaliny podróż po świecie mafii.

"Dragon Ball: The Breakers""Dragon Ball: The Breakers" to asymetryczna gra akcji online 1 na 7, w której grupa siedmiu zwykłych ludzi próbuje przetrwać atak najeźdźcy (rywala z Dragon Ball, np. Cell czy Frizer), który będzie na nich polował i jednocześnie ewoluował.

"Aliens: Fireteam Elite""Aliens: Fireteam Elite" to trzecioosobowa gra survivalowa z trybem współpracy osadzona w słynnym uniwersum Obcych. Walcz z hordami różnych typów ksenomorfów, personalizuj postać i wyposażenie oraz rozwijaj się w miarę walki z rosnącym zagrożeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones