Medal of Honor: Allied Assault

2002
8,2 9 619
ocen
8,2 10 9619
313
chce zagrać
{"type":"film","id":611112,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Medal+of+Honor%3A+Allied+Assault-2002-611112/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Medal of Honor: Allied Assault
  • rocck ocenił(a) tę grę na: 10

Gra po prostu powala, do tej pory potrafię raz na jakiś czas przechodzić całą trylogię (Allied
    Assault + 2 dodatki) mimo że grafika nie dzisiejsza, to klimat, klimat i jeszcze raz klimat,
    którego dzisiejszym tytułom bardzo brakuje. W tym roku mamy 10 rocznicę premiery, więc
    pewnie wielu z was sobie odświeży starą aczkolwiek poczciwą mohę...Polecam!

• rocck Ja już sobie odświeżyłem, KLASYKA!

• marcinek77 ocenił(a) tę grę na: 10

pawlodar_10 wlasnie odswiezam

• agata06 ocenił(a) tę grę na: 8

rocck ja też sobie przypomniałam niedawno o tej grze:) wcześniej nie potrzeba było powalającej grafiki, żeby zrobić świetną grę:) aczkolwiek na tamte czasy była świetna

• Kwarak ocenił(a) tę grę na: 9

rocck

• Krol_Sedesow ocenił(a) tę grę na: 10

rocck Wyrąbana w kosmos giera. Ta muzyka, te emocje. Ale MoH Frontline na PS2 lepsze ^^'

• rocck ocenił(a) tę grę na: 10

Krol_Sedesow MoH Frontline również rewelacyjny. Zresztą był bodaj moim pierwszym Medalem w jaki grałem, tyle że grałem w wersję na xboxa :) Generalnie to chciałbym żeby wróciły czasy jak premierę miały właśnie te tytuły...masa niezapomnianych wrażeń i godzin spędzonych przy padzie bądź klawiaturze :)

P.S misja na moście w Holandii niezapomniana! :)

• hjkl1992 ocenił(a) tę grę na: 9

rocck Klasyk, pamiętam jak grałam w to ze starszym bratem jak jeszcze chodziłam do podstawówki, uwielbiam i to każdą część w którą grałam :D

• KKB ocenił(a) tę grę na: 10

hjkl1992 Oj tak gra wymiatała i aż nie do wiary, że tyle lat już mineło.

• rocck Gra zaje.. :) zgadzam się :)

• p98 ocenił(a) tę grę na: 10

rocck Skończone Arcydzieło