PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612011}
6,7 3 191
ocen
6,7 10 1 3191
Might & Magic: Heroes VI
powrót do forum gry Might & Magic: Heroes VI

Mam pytanie, grałem w 5 część i jest dla mnie rewelacyjna...a do 6 zabierałem się kilka razy i za
każdym razem dosłownie po 5 minutach wyłączyłem... czy 6 jest taka słaba czy trzeba się przekonać
??

użytkownik usunięty
waqo1986

Piąta część świetna! Najlepiej grało mi się w Heroes V: Kuźnia Przeznaczenia. Kupiłem szóstą i zagrałem w nią może ze trzy razy po 10 minut i mogę powiedzieć jedno - szkoda kasy, którą wydałem. Nie gram, nie polecam i jak najszybciej ją sprzedam ;) Pozostane przy piątce :)

Co w w V było lepsze ? Tak szczerze ?? A może grałeś w VI przed dodaniem poprawek i ulepszeń ??

użytkownik usunięty
biegano

Z tym, że powinno się do każdej gry podchodzić osobno zupełnie z innej beczki to stuprocentowo się zgadzam ;)
A czemu V część? Po prostu lepsza. Lepsze jednostki, mimo, że w VI części grafika jest lepsza to jakoś na ekranie moim zdaniem lepiej oglądało mi się V ;)

Mnie w V cholernie drażniła sprawa utraty kopalń na rzecz neutralnych jednostek. W VI fajnie to rozwiązali, bo kontrolując fort, kontrolujesz całą okolicę wraz z kopalniami i budynkami w jej obrębie ;)
Nie mogłem w V też jakoś znieść chłopów jako jednostki bojowej :)
Ale już dodatki do V były dużo, dużo lepsze ;)

waqo1986

Moim zdaniem go każdej części po III trzeba podejść jak do osobnego tytułu, całkiem innej gry.
Jest między nimi zbyt wiele różnic aby je porównać, są całkiem inne. Mnie osobiście w VI gra się całkiem nieźle ;)

ocenił(a) grę na 3
waqo1986

Heroes VI jest strasznie niedorobioną grą. Mam wszystkie dodatki i muszę stwierdzić że szkoda kasy. Brak map losowych które stanowiły podstawę do zabawy w gorące krzesła znacznie zubożył VI część. Jakoś też mało zamków dali. No i totalnie schrzanili nekromantów. Wprowadzili jakiś porąbany pakt z pająkami (nie wiem po kiego) no i nekromancja działa jak czar Animacja zmarłych z trójki zamiast jak zawsze zmieniać w szkielety zabitych wrogów. Dziwne metody rekrutacji (jedna pula dla wszystkich zamków) z jednej strony ułatwiaja a z drugiej rujnują zabawę. No i ten beznadziejny Edytor to już przegięcie. Zawsze w Heroes był fajny Edytor I, II, III miały genialny system edytora. Przejrzysty i dający frajdę a tutaj jakieś obcje w których się człowiek gubi, jakieś dziwne ustawienia, co to za dziadostwo się pytam ?! Dlaczego nie moge ustawić dwóch zamków, dwóch bohaterów, kilku kopalń i potworków po czym uruchomić normalnie scenariusz ? Po co te udziwnienia ? Na wuj jakieś obcje kamery, skrypty i inne gówno ? Jak chcecie dać skrypty to poproszę w wersji PL edytor skryptów przejżysty jak w Empire Earth a nie jakieś dziwactwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones