Murdered: Soul Suspect

6,8 1 849
ocen
6,8 10 1849
713
chce zagrać
{"type":"film","id":680414,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Murdered%3A+Soul+Suspect-2014-680414/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Murdered: Śledztwo zza grobu
 • wiadp1 ocenił(a) tę grę na: 6

  Nienawidzę takich sytuacji. Pomysł na grę rewelacyjny, świetne wykonanie od strony audiowizualnej, olbrzymie nakłady na produkcję, naprawdę niezła fabuła z ciekawymi zwrotami akcji, a zupełnie spartaczony system rozgrywki. Ta gra mogłaby być olbrzymim hitem, a tak jest niestety dużym rozczarowaniem. Rozgrywka monotonna, ciągle robi się to samo, a do tego dochodzą bezsensowne skradanki z demonami, które zamiast ożywiać grę, tylko doprowadzają do frustracji. Dlaczego twórcy nie rozwinęli systemu przejmowania kontroli nie tylko nad kotami, ale np. także nad ludźmi. Poszczególne misje musielibyśmy wtedy wykonywać wchodząc w ciało innych ludzi i odpowiednio nimi kierować, aby realizować nasze cele. To by dawało dużo większe pole do popisu i pozwoliło rozwinąć i urozmaicić rozgrywkę. Owszem niby w grze trzeba było parę razy wejść w umysły innych ludzi, ale to moim zdaniem trochę za mało.

 • theMedicalDoctor ocenił(a) tę grę na: 5

  wiadp1 Zdecydowanie się zgadzam. Aż przykro na to patrzeć, bo gra mogła wyjść na prawdę nieźle. Misje są robione według jednego schematu a teksty i dialogi układał chyba jakiś gimnazjalista. Dodatkowo gra się zacina (przynajmniej mi), a grafika jest słaba. Scenariusz zachęcał do kupna gry, dość długo na nią czekałem. Teraz żałuję 80 złotych.

 • DemiaN ocenił(a) tę grę na: 6

  wiadp1 Zgadzam się, nie wykorzystali potencjału a rozgrywka była aż za bardzo monotonna.SPOJLER-------------Dziwi mnie jednak że my nie mogliśmy przejmować kontroli nad innymi ludźmi, a ta mała mogła się nimi posługiwać i zabijać ofiary.

 • Gentlemanhoopek ocenił(a) tę grę na: 5

  wiadp1 100% Racji lepiej by było gdyby nasz detektyw zamiast zajmować się jedną średnia sprawą pomagałby rozwiązywać np sprawy wszystkich zamordowanych duchów w mieście dzięki czemu rozgrywka byłaby mniej schematyczna...