PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630141}
7,4 1 727
ocen
7,4 10 1 1727
Path of Exile
powrót do forum gry Path of Exile

Jak wrażenia?

ocenił(a) grę na 6

Są tu jacyś gracze open bety?
Moim zdaniem jak to beta - jest jeszcze trochę błędów, ale moim zdaniem zapowiada się fajna pozycja. Świetny klimat, naprawdę w starym stylu.

blavod

Jam jest graczem OB i zgadzam się z tą opinią. A z moich doświadczeń jest to na prawdę, jedna z nielicznych pozycji które pomimo tak szerokiego wachlarza błędów i problemów nie zdemotywowała mnie do siebie, a szczerze, jest to bardzo istotne, bo wielu by się poddało przy próbach instalacji, próbach logowania, próbach ciepłego przyjmowania dc :) Co do systemów zaimplementowanych do gry, to pasywy na prawdę, robią wrażenie i daje to niezliczone pole do popisu postaciom i kreowania własnego bohatera, prawie jak Simsy w MMORPG, z tym, że chodzi o aspekt RPG a nie kolorowe fiu bzdziu, kupione domeczki, mebelki etc. System gemów też imponujący, a prowadzenie tego wszystkiego jest tak proste, że skupiamy się tylko na eksploracji miłych dla oka scenerii (później będą dopieszczane :) ), chłonięciu muzyki która do nas płynie wprost nas szarpiąc z fraki do tego świata, a wszystko ładnie dopieszczone randomem rodem ze starego Diablo ;) MMO które zapewne na długo będzie wisiało na rankingach.

Xs3roN

zgadzam się gram na defulcie na hc padła mi postać po lagu i dc ;| i chyba jednam poczekam aż będzie bardziej stabilna i wtedy zacznę przygodę na HC. Poza tym gra jest wyśmienita i pochłania do reszty. Najlepszy H&S-MMO moim zdaniem i wielki plus gra jest rzeczywiście darmowa jedyne rzeczy do kupienia które jakoś wpływają na rozgrywkę to więcej miejsc w skrzynce i to chyba tyle bo reszta to tylko wygląd czarów, broni no i jeszcze pety są ale nie wiem czy one coś dają. Gdyby ktoś grał na defulcie mój nik BloodyCape. I szczerzę polecam tą grę wszystkim którzy zagrywali się w D2 czy tam jeszcze D1 poczujecie się jak za starych dobrych czasów.

ifckyu

ja ukończyłem D1 ładnych parę razy, ale już do dwójki nie mogłem się przemóc, PoE mi to wynagradza teraz ;)

ifckyu

A tam, marudzisz =P
Ja grałem na default może z miesiąc i było jakoś ... drętwo. Przy okazji któregoś resetu postaci postanowiłem obadać HC i raczej już nie wracam. Przez 3 czy 4 miechy nie powstrzymało mnie nawet to, że często padam przez spadek FPS'ów, ponieważ mam raczej słaby sprzęt. Przecież przejście tych trzech aktów to jakieś 4-5h zabawy, problemy zaczynają się dopiero na Ruthless =)

użytkownik usunięty
Xs3roN

+1
Dodam od siebie, że śledzę tę grę od powstania strony i gram od CB.
PoE jest grą skonkretyzowaną w każdym calu.
Polecam ją każdemu, kto się wychował na D1 i D2 i lubi aRPG.
Panowie wyżej, resztę dopowiedzieli.

blavod

błędy są i muszą być, przecież to beta...

ocenił(a) grę na 9
blavod

Ja jeszcze dodam że strasznie pozytywne wrażenie wywarła na mnie oprawa graficzna, przede wszystkim w jaskiniach i kanałach. Piękna sprawa. Diablo 2 nie przebije ale będzie godnym zastępcą Diablo 3 :)

mejki

Czytając Twoją wypowiedź można dojść do wniosku, że twierdzisz, że Diablo 2 ma lepszą oprawę graficzną niż Path Of Exile, w skrajność nie popadajmy. D2 jest legendarny ale graficznie nie oszałamia :)

ocenił(a) grę na 9
AVVOL

Nie, nie, nie sprecyzowałem po prostu wypowiedzi. Pod względem grywalności wątpię aby jakikolwiek slash przebił Diablo 2 a na pewno nie będzie nim PoE.

Rozpisując to prościej:

Grywalność : Diablo 2 > reszta (ciężko stwierdzić ponieważ PoE nie miało jeszcze swojej premiery jednak myślę, że będzie zacięta walka pomiędzy PoE a D3)
Grafika : Path Of Exile > Diablo 3 > Diablo 2

mejki

I tu się mogę zgodzić :) Osobiście w D2 dużo nie grałem jednak nie przeczę, że gra jest kultowa nie bez powodu. Póki co ostro wsiąkłem w PoE. Nie wiem jak długa jest ta beta ale obecnie siedzę trzema postaciami w akcie drugim, testuję różne postacie po kolei :)

ocenił(a) grę na 9
AVVOL

Oj tak, wciąga niesamowicie :) Obecnie są tylko 3 akty. O ile mi wiadomo gra ma wyjść w październiku.

mejki

Oczywiście, że D2 ma lepszą grafikę od Path of Exile i D3 :) Bo grafika to nie tylko piksele i jakość tekstur, ale też styl wizualny, ogólny design świata. A ten w D2 nie ma sobie równych.

ocenił(a) grę na 3
blavod

Ja sie srodze rozczarowalem. Diabelka uwielbiam, ale tutaj nie czuje tego klimatu. Najgorsze sa tutaj umiejetnosci... kazda postac ma takie same, bo wrzuca sie je do broni w postaci kul(totalna glupota). Najlepsza oczywiscie jest nova bo bije wszystko w jakims tam promieniu. w efekcie w moim party 5 postaci biegalo z nova... Drzewko rozwoju niby fajne, ale bardziej wyglada na hipsterskie bachomazy niz cos przemyslanego. Gra jest tez niesamowicie nudna, pierwsza gra nad jaka zasnalem.... No ale recenzje zbiera pozytwne, widocznie cos w niej jest.

blavod

Błędów od groma, często wywala. Ale jest klimat i gra się świetnie, ale dopiero od 2 aktu.... 1 akt jest nudny i raczej służy do nauki podstaw gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones