PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608272}
7,4 1 773
oceny
7,4 10 1 1773
Pro Evolution Soccer 2011
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2011

Mogło być lepiej

ocenił(a) grę na 7

Gra się przyjemnie ale z czasem wychodzą straszne braki. Praktycznie zero fauli bez piłki, 90% rzutów wolnych kompa sprzed pola karnego to gol, często niewłaściwa reakcja naszych zawodników. Tylko 7/10. Miała to być rewolucja. Niestety taką się nie stała. Liczę na 12' i na fifę pewnie nigdy się nie przerzucę. Mowa oczywiście o PC.

ocenił(a) grę na 3
damek1690

Brak są zbyt straszne, żeby grało się przyjemnie. Zarówno komputerowi kopacze, jak i moi podopieczni są po prostu tępi.
A niby drobne błędy w przełączaniu się zawodników czy też dziwne zachowania bramkarzy dramatycznie zniechęcają do grania.
Dżizzz, piszę o PESie na Filmwebie.. ;D

damek1690

ktos mi k***a wyjasni co gra video robi na filmwebie?

ocenił(a) grę na 7
de_niro_fan_500

Artykuł jest ;)

ocenił(a) grę na 9
damek1690

Oj tam braki może i są, czasem denerwujące ale pamiętajcie że twórcy może specjalnie wprowadzili niefortunne reakcje bramkarzy lub obrońców w celu wprowadzenia większego realizmu.... Ale również czekam na '12 ;)

ocenił(a) grę na 8
damek1690

mnie raz zaskoczyła żółtka kartka dla przeciwnika za symulowanie karnego, w fifie tego nie ma. A w fifie irytowały mnie faule. Za zwykły wślizg żółtka kartka, za przypadkowy wjazd w jedną nogę wypad z boiska. A w Pesie sędzia jest bardziej pobłażliwy, za zwyczajny faul jest tylko wolny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones