PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661529}
4,9 55
ocen
4,9 10 1 55
Rise of the Triad
powrót do forum gry Rise of the Triad

Jak sobie przypomnę tą grę to jeszcze mnie mdli. Że tesz w tych czasach jest ekipa (APOGEE), która ma czelność wydać na rynek taki chłam. Oldschool? jaki oldschool zwykły budżetowy, potworny gniot, o którym ciężko powiedzieć cokolwiek pozytywnego. Ehhh

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

bez komentarza

maciej2801

Nie no powiedz coś...

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

przesadziłeś bo oryginał Ci się nie podobał to jedziesz po remaku

maciej2801

Nic nie przesadziłem. Nie wyobrażam sobie innej oceny dla tej kloaki. Feeling strzelania fatalny. Gra wygląda jak z poprzedniej epoki. Dzieła City Interactive przy tym bublu to dzieła sztuki :))

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

UE 3 wycisnięty na maksa szybka rozwalka z zagadkami zręcznosciowymi krwista gra soundtrack ok gra na kilkanascie godzin ja już ją kończe 5 raz i zabieram sie za nastepny. A Ty graj w Ci gry i KAł of duty

maciej2801

Inteligencją to ty nie błyszczysz dzieciaku.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

jesli ghost warriorowi dajesz 5 t o czym my mówimy Warszawiaku

maciej2801

>jesli ghost warriorowi dajesz 5 t o czym my mówimy Warszawiaku
Sniper Ghost Warrior dałem 8/10. Nie jestem Warszawiakiem.

ocenił(a) grę na 2
STAMiNA

Czytając twój komentarz stwierdziłem że gierka nie przypadła ci do gustu, ja osobiście w nią nie grałem i zastanawiam się czy ją kupić czy nie, bo gustuje w starociach typu quake czy unreal. Słyszę o tej grze skrajne opinie i chcę sobie wyrobić na jej temat jakieś zdanie. Nie podobała ci się z powodu rodzaju rozgrywki jaką oferuje czy może z powodu jakości jej wykonania? Mówiłeś coś że ,,feeling strzelania jest fatalny'', mógłbyś rozszerzyć ten temat i zargumentować twoje twierdzenie dlaczego według ciebie ta gra jest fatalna?

a1ien_1385

>Nie podobała ci się z powodu rodzaju rozgrywki jaką oferuje czy może z powodu jakości jej wykonania?
To i to :>

>Mówiłeś coś że ,,feeling strzelania jest fatalny'', mógłbyś rozszerzyć ten temat i zargumentować twoje twierdzenie dlaczego według ciebie ta gra jest fatalna?
Nie ma takiej przyjemnej mechaniki strzelania jaka jest w innych wiodących na rynku FPSach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones