7,6 192
oceny
7,6 10 1 192
56
chce zagrać
{"id":"606071","linkUrl":"/videogame/The+Legend+of+Spyro%3A+Dawn+of+the+Dragon-2008-606071","alt":"The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/60/71/606071/7347146.2.jpg"}
Spyro łączy siły ze swoim odwiecznym wrogiem, aby powstrzymać zło.

"The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon" jest kolejną częścią cyklu, którego tytułowym bohaterem jest odważny fioletowy smok Spyro. Bohater ponownie musi powstrzymać zło, które pragnie przejęcia władzy nad światem. Tym razem pomagać mu będzie odwieczny wróg, smok Cynder.

kraj
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • piękna gra

  ptaq99 ocenił(a) grę na 10 

  nie powiedział bym że ta gra jest zaadresowana dla młodszych 10 latek nie zrozumie fabuły będzie dla niego to tylko kolejna głupia gra wiele osób po skończeniu gry po prostu zaczęło płakać ja też do nich należę

  1
  • Nowe Spyro

   radas1998 ocenił(a) grę na

   Nie tak zajebiste jak stare części ale również dobre :D

   • Niezła

    Herr_OttoFlick ocenił(a) grę na

    Gra bardzo fajna chyba najlepsza część z nowej trylogii najbardziej spodobała mi się zdolność ciągłego latania i oczywiście wciągająca fabuła choć brakuje mi troche czegoś z części na playstation 1 :-)

    • Fajna i przyjemna gra

     timcer ocenił(a) grę na

     Dobre zwieńczenie trylogii The Legend of Spyro.Rozgrywka może nie jest specjalnie wyzywająca,raczej skierowana dla młodszych graczy, jednak grafika,a szczególnie muzyka może już wzbudzić zachwyt w starszych odbiorcach.

     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.