PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732277}

The Sims 4: Ucieczka w plener

The Sims 4: Outdoor Retreat
6,8 528
ocen
6,8 10 1 528

The Sims 4: Ucieczka w plener
powrót do forum gry The Sims 4: Ucieczka w plener

Wiedziałam że EA jest pazerne na pieniądze, ale żeby aż tak?
W tym dodatku może i sam tytuł jest zabawny i skłania do biwakowania w świecie simów tyle że nijak ma się do tego co powinno sprawiać graczowi frajdę.
Nie ma w tym całym Biwakowaniu niczego ciekawego!
Jedziemy na osobną parcelę, wynajmujemy kawał zielonego terenu na jakiś czas. Spacerujemy po lesie, zabawiamy się w namiocie, siedzimy nad ogniskiem i przy okazji goni nas niedźwiedź. TYLE! W całym dodatku za 59zł z groszami nie ma w zasadzie nic innego. Rozumiem również system ładowania poszczególnych parceli aby nie obciążać całej gry jak i naszego PCta, ale wczytywanie domku w lesie...serio? Masakra! Aby dostać się do leśnego "apartamentu" muszę oglądać ekran wczytywania.
Sam dodatek to największa wtopa w dziejach simsów. Ubrań jest z kilka, fryzur tak samo, do roboty także nie ma za wiele...ot frajda na klika godzin i nic więcej. Serdecznie nie polecam, bo o ile w trójce dostawało się takie podróże to te głupoty w stylu ucieczka w plener i bezczelnie powycinane zawody to mogą dodatkom z trójki czyścić buty! Tam było mase rzeczy do roboty, kilka parceli itd, tutaj dostajemy jednym słowem plaskacza w twarz do EA :) Pozdrawiam i współczuje wydanych pieniędzy.

ocenił(a) grę na 7
marza4366

Ja (Dzięki Bogu!) nie kupiłam "Ucieczki w Plener" Na początku myślałam "Kurde! To jest ekstra!", ale... Potem zagrałam u znajomej i... Pieniądze wydane w błoto. :(

Mam nadzieję, że "Witaj w Pracy" nas nie zawiedzie! ;)

marza4366

Ale wy wiecie, że to nie dodatek a akcesoria, prawda? Koszyją 40 zł mniej i z założenia mają dodawać drobiazgi. Po porównaniu z akcesoriami z 3 wychodzi na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones