PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672446}
7,1 418
ocen
7,1 10 1 418
Thomas Was Alone
powrót do forum gry Thomas Was Alone

W mojej opinii

ocenił(a) grę na 5

Rozumiem że to jest gra dla dzieci 7+ i wyszła głównie na PSP. Ale twórcy mogli postawić większe wymagania przed graczem. Jak choćby tylko „one life”. Jeden błąd i zaczyny level od nowa. Ale oni na te krótkie poziomy postawili jeszcze checkpointy. Choćby grę na czas. Najszybsze przejście danego poziomu z licznikiem w rogu ekranu żeby polepszyć swój rekord. Albo na odwrót. Przejdź poziom przed zakończeniem limitu czasowego. Trofea są zbyt proste. Za brakło na pewno trofeum. „Przejść grę bez ani jednej porażki”. Założenie gry jest proste. Ale właśnie takie gry mają największy potencjał i na pewno nie wykorzystany. Można by dodać do tego wiele urozmaiceń. Dla ludzi którzy są otwarci oferty gier niszowych odbiegając od standardowej oferty i dla których gry to nie tylko Call of duty i Crysis. Niestety Gra na jeden weekend i po zabawie. Jeszcze ceny z kosmosu. Za 30zł mogę mieć trylogie Tomb Raider. Ta gra jest warta maksymalnie 9,50zł.

Shrike

Ponad 3 zł z gratisami ;) http://www.humblebundle.com/

ocenił(a) grę na 10
Shrike

a wsluchiwales sie w narratora? ta gra to cos ZNACZNIE wiecej, niz prosta platformowka...

ocenił(a) grę na 8
kjubus

Ta gra to piękno tak jak Gone Home, The Stanley Parable, Mountain. To czysta przyjemność.

kjubus

No totalnie i na tym cały jej urok polega, gdyby nie ten narrator zabawa byłaby na poziomie chałupniczego skręcania długopisów, nie chcę się z nikim kłócić, ale niewyśrubowany poziom trudności to dla mnie zaleta tej gry, a nie jej wada.

Shrike

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones