PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490009}

Śmieć

Zift
6,7 1 321
ocen
6,7 10 1 1321
Śmieć
powrót do forum filmu Śmieć

ada

ocenił(a) film na 6

jedynie za nia daje 6 bo dupeczka pierwszorzędna naprawde... a film troche nudny nic sie nie dzieje jedynie na początku mozna bylo mysleć że cos z tego bedzie ale nic konkretnego niestety

ocenił(a) film na 9
KoraL7

dupeczkę to sobie oglądaj w lustrze kolego, a o dobrych filmach lepiej się nie wypowiadaj bo trochę smutno się robi.

ocenił(a) film na 6
steinbecks

a dlaczego mam sie nie wypowiadać o filmie który według mnie nie był dobry? i co ty jako znawca filmów masz prawo sie wypowiadac na forum? ok niech ci bedzie ze za urode aktorki daje 6...prosze cie..

ocenił(a) film na 8
KoraL7

Bo to nie jest film akcji:) Jeżeli ktoś szuka filmu z pościgami i strzelaninami to rzeczywiście źle trafił. Jednak osobiście nie powiedziałbym, że nic się nie dzieje. Niektórych może znudzić rozwijanie akcji poprzez ciągłe retrospekcje, a nawet retrospekcje w retrospekcjach:) Dla mnie natomiast ten film był czymś nowym i świeżym. A przede wszystkim nie spodziewałbym się takiego kina po Bułgarach. Cała historia bardzo mnie wciągnęła i nawet jeżeli miała jakieś niespójności to ich nie zauważyłem, zbyt zaabsorbowany śledzeniem akcji. Polecam wszystkim znudzonym sztampowym kinem z Hollywood. Dodam jeszcze tylko że film wcale nie jest jakimś trudnym dramatem. Jeżeli ktoś nie chce nad nim zbyt długo myśleć to wystarczy mu śledzenie historii bohatera, ale można też znaleźć wiele mądrości życiowych.

użytkownik usunięty
joseph_kozak

Fakt, bardzo interesujące monologi bohatera. Naprawdę wartościowe kino. Bardzo ciekawe ujęcia i narracja. Niecodzienny obraz. Też jakoś nie mogłam przestać oglądać mimo wydawać by się mogło wolnego rozwoju akcji. Za bardzo wczułam się w tę historię. I fajnie pokazana, "z jajem". Dlatego chciało się więcej i dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones