PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 439
ocen
7,8 10 1 167439
7,1 16
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

Fenomen ?

ocenił(a) film na 5

Zbytnio nie rozumiem fenomenu tego filmu... Jest mocno kontrowersyjny, to fakt, ale ani fabuła nie
wciąga zbytnio, ani aktorzy nie przyciągają..

jaroslaw16

Sylwia Grzeszczak?

ocenił(a) film na 9
Knightfall

Co Sylwia Grzeszczak? Zwykła piosenkareczka :)

ocenił(a) film na 8
mrodnim

10/10 :-D
swietny dowcip!

ocenił(a) film na 1
IssaBella

Po 20 minutach wyłączyłem ten film (przy pełnej aprobacie mojego działania zebranej publiczności). Nie polecam.

ocenił(a) film na 9
erhaminus

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego ludzie mówią "wyłączyłem film po 20 minutach", a potem dają ocenę 1. Przecież to klasyczne "nie oceniaj książki po okładce".

ocenił(a) film na 8
IssaBella

Issa, ja tez nie rozumiem fenomenu tego filmu :-D

ocenił(a) film na 5
IssaBella

Fenomen w latach 90, ale od tego czasu powstało dużo lepszych filmów.

ocenił(a) film na 10
IssaBella

Nie musisz rozumieć fenomenu tego filmu , ponieważ ten film jest fenomenalny.

ocenił(a) film na 10
MadAli3n

Chęć rozumienia wynika z potrzeby akceptacji . Jeśli nie możesz czegoś zaakceptować starasz się to zrozumieć. Im bardziej starasz się zrozumieć tym więcej pytań pada. Im więcej pytań pada, tym więcej teoretycznych odpowiedzi. Im więcej odpowiedzi tym więcej pytań. Na sam koniec nie wiesz o co pytasz i nie wiesz gdzie jest sens. Tym właśnie jest ocena. Ocena pyta , Ocena odpowiada, Ocena zwodzi. Spokój zaś tamuje ten cały proces i kumuluje radość , radość zaś miłość a miłość radość i spokój. Nie ma nic złego w ciekawości zaś dużo złego w stronniczości. Dzisiejszy świat nie może egzystować bez ocen i like-uf . Im więcej like-uf i ocen tym bardziej pustym w środku się stajesz. #PustkaHUNA

ocenił(a) film na 1
IssaBella

ten film to festiwal żenady, jest tragicznie zrealizowany, aktorstwo nie licząc Dafoe to porażka, generalnie dno i trzysta metrów mułu

ocenił(a) film na 1
IssaBella

ten film to największe nieporozumienie w dziejach kinematografii, co więcej największe rozczarowanie dla mnie osobiście gdy patrzę na oceny znajomych i widzę mnóstwo 9 i 10/10 <3 . to jest jakiś żart.

ocenił(a) film na 8
IssaBella

A może idzie o to, że jesteś ograniczony (na)?

ocenił(a) film na 10
IssaBella

jestem ciekawy, czy nadal tak sadzisz o tym ilmie. Uwierz mi, jestem baardzo ciekawy ;)
Kłade reke na daske (rozdzielczą k*wq, i daje Ci nóż. Jak u Tarantino) i jak babcie w trypciach, ciachaj palucha, jesli przez te lata nie zmienil Ci sie obraz tego ffilmu. bo palca dam sobiu uciąć, że albo przyznasz, ze mam racje albo wrecz odwrotnie! ;D

IssaBella

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones