PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32901}

Żyć szybko, umierać młodo

The Rules of Attraction
6,4 12 434
oceny
6,4 10 1 12434
5,7 7
ocen krytyków
Żyć szybko, umierać młodo
powrót do forum filmu Żyć szybko, umierać młodo

Porażka.!

ocenił(a) film na 10

Szczerze to obejrzałam film ze względu na to, że gra tam Ian Somerhalder (uwielbiam go)
I moim zdaniem dało się oglądać tylko te pae minut z Dickiem (Richardem) :-)
Ale musze przyznać, że Somerhalder świetnie zagrał. Szkoda tylko, że film mnie rozczarował.
Negatywnie zaskoczył. :-(

Vampirzyca980

Tak Cię film rozczarował, że aż dałaś 10! Szalona jesteś, ile dajesz filmom, które Ci się spodobają? 1? A tak na marginesie mi się film podobał, Ian chociaż raz nie miał mimiki jak kot sr*jący na pustyni.

ocenił(a) film na 10
Marcus_Volturi

To była moja pierwsza opinia o której zapomniałam a Ian w każdym filmie i serialu gra świetnie.

Vampirzyca980

Hahaha. Widzę wielka fanka Iana (oczywiście przez VD). Obejrzyj sobie Marco Polo, Ostatniego Samarytanina i Jeźdźców z zaginionego miasta, w ogóle obejrzyj sobie jakiś film z nim. Tam nie gra dobrze, gra aktorska nie polega na ciągłym ściąganiu brwi i uśmiechach.

ocenił(a) film na 10
Marcus_Volturi

Tak masz racje co do VD bo w tym serialu pokazuje klasę zarówno jak i w serialu LOST. Ogółem moim zdaniem jest to dobry aktor planuje oglądać filmy z jego udziałem chociaż widziałam tylko jak dotąd 2 części Marco Polo i moim zdaniem zagrał dobrze no i oczywiście Żyć szybko, umierać młodo gdzie zagrał świetnie.

Vampirzyca980

Też go lubię, ale nie uważam że jest aż taki świetny we wszystkich filmach. Przeciętny aktor, którego najbardziej lubię za rolę Damona.

Vampirzyca980

tez uwielbiam iana jako aktora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones