PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34916}

Życie i cała reszta

Anything Else
6,8 20 950
ocen
6,8 10 1 20950
6,8 23
oceny krytyków
Życie i cała reszta
powrót do forum filmu Życie i cała reszta

9/10

ocenił(a) film na 9

Film rewelacja, typowo Allenowski ze wspaniałą obsadą(De Vito!!!) i doskonale zrealizowany-bardzo podobały mi się zdjęcia, zaskoczył pozytywnie także Biggs.Ważnym elementem jest postać Amandy, która dzięki doskonałej grze Ricci zostanie jedną z najbardziej zapamiętanych kobiet z filmów Allena, a już sam mistrz popisał się genialnie napisaną i zagraną postać Dobela. Na plus również świetna , jazzowa ścieżka.

batii20

Oglądałam dość dawno temu, ale pamiętam, że wrażenia miałam równie pozytywne - tytuł zapadający w pamięć, zdecydowanie.

ocenił(a) film na 6
batii20

Od siebie dodam iż uważam, że film ma zbyt niska ocenę. Zasługuje zdecydowanie na oczko wyżej...

użytkownik usunięty
luckynarc

Widziałam zaledwie kilka filmów z całego dorobku Allena, ten jest jak na razie najlepszy. Postać Dobela - chociaż podobna [ a może właśnie przez to] do innych postaci z filmów A. jest urzekająca. Sceny z nim to prawdziwe perełki. Biggs, również na plus, idealnie zgrywał się z Woodym. A co do Amandy - jakoś nie pałam do niej sympatią, chociaż oczywiście Christinie Ricci talentu nie można odmówić.
Końcówka filmu jest rewelacyjna - Dobel staje się katalizatorem zmian w życiu Jerry'ego, a później się z jego życia wycofuje. Fantastyczne.

ocenił(a) film na 9

Ja Amandy nie polubiłem także ale rola jak dla mnie zagrana dobrze-postać jako dziewczyna jest fatalna.

użytkownik usunięty
batii20

Trudno się nie zgodzić ;)
Ale jej kreacja na długo zapada w pamięć. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie.

ocenił(a) film na 6
batii20

mi tez Amanda nie przypadła do gustu - ale Ricci była OK ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones