PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129783}
5,7 24 850
ocen
5,7 10 1 24850
2,7 3
oceny krytyków
7 krasnoludków Historia prawdziwa
powrót do forum filmu 7 krasnoludków - Historia prawdziwa

Ten film ma jeden naprawdę jasny punkt i jest on zasługą Pana Maćka Stuhra, który kapitalnie wcielił się w podwójną rolę - Szczytka i Dołka. Wykonał kawał świetnej roboty, a ja podaję kompilację na poparcie :D
http://pl.youtube.com/watch?v=ZXO19iQRPFw
Niestety w drugiej części go zabrakło...

ocenił(a) film na 1
Mr__Pink

Jak dla mnie ten film, to niestety wielkie dno... i zmarnowany czas. Zamierzałem obejrzeć go, jako miłą komedyjkę, a skończyło się na to, że już po 5 minut zasypiałem. Jeśli chodzi zaś o dubbing to mi najbardziej przypadła do gustu Kasia Figura jako okropna królowa.

Mr__Pink

Film oglądałam po niemiecku, więc "przyjemność słuchania polskiego dubbingu" mnie ominęła, z tego filmiku na youtube to wg [co nie jest niespodzianką] niemieckie głosy były o wiele lepsze, wiadomo, że tak zawsze jest... Królewna chyba powinna mieć słodszy głos, ona jest tak irytująco słodka w filmie. Ogólnie zawsze mam wrażenie, że podkładane polskie głosy są dziecinne, choć taki "Shrek" jest świetnie zrobiony, zwłaszcza głos Osiołka ;). Z całego filmu zrozumiałam parę zdań, miejscami było ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones