PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129783}
5,7 24 850
ocen
5,7 10 1 24850
2,7 3
oceny krytyków
7 krasnoludków Historia prawdziwa
powrót do forum filmu 7 krasnoludków - Historia prawdziwa

Filmu nie da sie ogladac, dowcipy moga smieszyc co najwyzej dzieci do lat 7 - w teletubisiach dialogi sa bardziej zabawne. Jeszcze gorzej robi sie gdy krasnale zaczynaja spiewac i tanczyc - horror. Moja ocena 0/10!!!! Nigdy nie widzialem glupszego filmu!!! "But manitou" byl 100razy lepszy, choc tez byl beznadziejny:)

matusz_matusz

Malo widziales zatem :P

Miejscami rzeczywiscie glupi na maksa i niesmieszny, ale miejscami mozna umrzec ze smiechu :)
Pozostaje tez kwestia tlumaczenia - szkoda, ze nie Wierzbieta.

ocenił(a) film na 1
matusz_matusz

Zgadzam się w całości z opinią, na premierze którą widziałem część widzów po kilku minutach wyszła z kina. Pewnie uznali, że walenie się po głowach i obrzucanie łajnem wcale nie jest śmieszne. Brak jakiegokolwiek sensownego wątku, żałosne dowcipy, strata czasu. Jeżeli już musisz zaprowadzić rodzinę na ten film to w tym czasie skocz na browara.

matusz_matusz

drogi kolego... film cie nie rozbawil(a i ja nie zwijalem sie ze smiechu)to nie pisz ze nie da sie go ogladac...po prostu bawia cie co innego...wierz mi na slowo ludzi bawia najdziwniejsze rzeczy...sam bedzac w kinie na tym filmie slyszalem ludzi smioejacych sie do rozpuku..troxhe obiektywizmu;)...serdecznie pozdrawiam...

F_marty

F.marty - jedyna konkretna odpowiedź na tym całym beznadziejnym forum. gratuluję.

F_marty

cóż, kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie, wiec nie zmuszaj innych, prosze do milczwnia, tylko dlatego, ze komus jedak film sie podobal. Poto mamy glos i rozum, aby moc wyrazic swoje zdanie, jakkolwiek to robimy - oczywiscie nie wykraczajac poza ramy dobrego smaku. Obiektywizm jest dla sedziow sadowych lub sportwych. A poza tym widze tu wiecej neg. opinii n/t tego filmu...
Swoja droga... Moze jestes zwiazany z dystrybucja wspomnianego filmu o krasnalach i boisz sie, ze publika nie pojdzie do kin, kiedy przeczyta w/w wypowiedz? ;)
podrawiam slicznie ^^

ocenił(a) film na 1
matusz_matusz

Z mojej perspektywy patrząc, film pomyłka. jak spodziewacie sie czegos podobnego do Asterix'a i Obelix'a czy czegos podobnego to sie rozczarujecie, angielski humor to przy tym szczyt finezji w humorze. Przyznam sie ze jak mialbym go na dvd obejrzeć to bym go wyłączył po 3 minutach.

ocenił(a) film na 2
mati181

W Rzeczpospolitej za 6zł było ostatnio 10 odcinków "Hotel Zacisze". Dobrze, że to kupiłem - bo po kinie z krasnalami miałem strasznie kiepski humor. :-(

ocenił(a) film na 9
matusz_matusz

Są gusta i guściki. Ja naprzykład momentami sikałem ze śmiechu (to przenośnia oczywiście :P). Są też kiepskie żarty, ale to zbytnio nie przeszkadza. No i jest ładna Śnieżka i Kapturek :P

spam_you

Mam jedno pytanie: czy na ten film/bajke moge zabrac siostre( ma 7 lat), ona bardzo chce isc na to do kina, ale ne wiem czy ten film/bajka nadaje sie dla dzieci??

ocenił(a) film na 9
wikta

Możesz zabrać. Jak ma 7 lat to będzie się nieźle bawić. Ja mam 16 i mnie co poniektóre dowcipy już się przejadły (katapulta z łajnem), ale ogólnie można się wybrać.
ps: 3 świnki de best :D

ocenił(a) film na 1
matusz_matusz

zgadzam sie, ten film to masakra. jeszcze nigdy nie widzialam tak wielu osób wychodzących z kina w trakcie projekcji. sama zresztą ucieklam, ale i tak żałuję tego zmarnowanego czasu. jeden pozytyw- po takiej porażce jakikolwiek nastepny film bedzie mi sie na pewno podobał.

ocenił(a) film na 1
matusz_matusz

Zgadzam się co do tego, że film był beznadziejny - jeden z najgorszych jakie widziałam, zaraz obok 'Szkoły uwodzenia II'. Jasne, kogoś może to bawić i nie potępiam tych osób, ale mnie - bynajmniej. Nie znoszę nachalnych, prymitywnych żartów, jak walenie się po głowie dechą, idiotyczny śmiech czy obrzucanie łajnem. Poza tym, zwyczajnie raziły mnie postacie (zwłaszcza pan lustro), które były śmieszne na siłę (czyli nieśmieszne) i do bólu oklepane motywy (jak malutki piesek myśliwski czy trębacze). Skłamałabym, gdybym napisała, że nie było ani jednego żartu, który by mnie rozbawił, bo były dwa czy trzy, ale większość była żenująca.
Co do zabierania dzieci na ten film - odradzam. Aluzje na temat seksu i prymitywne żarty to nie coś, czym powinno się faszerować dziecięcie główki (dość tego jest w tv).
Dla mnie - porażka.

matusz_matusz

Film jest fantastyczny widocznie ty jesteś na tyle stary że nie masz poczucia humoru,film wart zobaczenia !!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
matusz_matusz

a nieb było tak zle, no było strasznieee nudne i naciagny ,wymuszanie czegoś śmiesznego na dibilnym aż za debilnym zahcowaniem( bo np reklamy z plusa czy orlena tez sa debilne ale sa bardzo zabawne) no nie mozna sie oszukiwac polacy mają swój żart widocznie inny od niemców ale to chyba jest normlane. a ja nie wsyzedłem w trkacie filmu ;i uwazam ze był gorszy film TAJEMNICA BROKUENBECK MOUTAIN poniewaz na nim wyszełem z kina:D

ocenił(a) film na 10
matusz_matusz

ja sie cały czas śmialam w kinie :p mi sie strasznie podobało :p a dubbing jest suuuper! a co do But manitou..mam go i tez mi sie podoba ;]

matusz_matusz

TS (swój sta..) beznadzieja ... film jest zajebisty :]

ocenił(a) film na 5
matusz_matusz

Zależy od poczucia humoru... Ja śmieję się często z różnych rzeczy (może jestem po prostu debilem). Ale przyznam, że z początku wcale mi się nie podobał. Z czasem trochę się rozkręcił, było kilka scenek nawet fajnych, no i ta ładniutka Śnieżka. W sumie nie rewelacyjny, ale bez przesady- nie beznadziejny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones