PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129783}
5,7 24 850
ocen
5,7 10 1 24850
2,7 3
oceny krytyków
7 krasnoludków Historia prawdziwa
powrót do forum filmu 7 krasnoludków - Historia prawdziwa

Film jest tragiczny, pokazuje, że polskie komedie przy niemieckich, są powalająco śmieszne. "7 krasnoludków" to największy niemiecki gniot ostatnich lat. Nie polecam największemu wrogowi!

ocenił(a) film na 2
Marika

Dokładnie. Kicz, beznadzieja, totalna pomyłka. Zbeszcześcili piękną baśń.

ocenił(a) film na 7
kiziaa

Zbeszcześcili piękną baśń

Ale to jest przeciez parodia, z tego filmu nie nalezy sobie nic brać poważnie.Co do filmu, to rzeczywiście jest nico idiotyczny, ale przynajmniej nie nudzi.

Marika

Zgadzam sie!! Nienawidze niemieckich filmów :/ a ten film to poprostu śmiech na sali..... to taki gniot że niewiem jak to określić.

ocenił(a) film na 10
Deska

nie znacie się!
niemieckie gagi i polskie żarty! Ludzie czy wy w życiu nie oglądaliście niemieckiego filmu. Ja się cały czas śmiałem Najbardziej przy tych absurdalnych. a wy po prostu się nie znacie.
Pozdro

Marika

rzecz gustu... jednemu się podoba drugiemu nie, tyle...

ocenił(a) film na 5
Marika

no coż....obejrzałam i zdziwiłam się co to za głupota jest :/

ocenił(a) film na 10
Marika

Głupie..
ale mnie się podobało.. ; ]]
a ci którzy krytykują ten film to poprostu nie znają się nba żartach..
; PP .

ocenił(a) film na 5
avaleal

znam się na NBA, śledzę Ligę od czasów gdy nikt nie słyszał jeszcze o MJ ;-)

Film z cyklu "pośmiej się i zapomnij" nawet sobie pochichotałem ale teraz już nie pamiętam... ocena 5/10

ocenił(a) film na 1
z8k

Najgorszy film jaki w zyciu widzialem. Jedyna smieszna scena to "pal na dworze". A teraz jeszcze kontynuacje tego gniota nakrecili :(

ocenił(a) film na 3
brainn

RACJA, gorszego filmu nie widziałem, totalna porażka, przez cały film spałem! DNO!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones