PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810503}
6,6 65 238
ocen
6,6 10 1 65238
5,8 32
oceny krytyków
7 uczuć
powrót do forum filmu 7 uczuć

Z innej beczki

ocenił(a) film na 8

Nie widziałem jeszcze filmu, chociaż jestem wielkim fanem Adasia.
Krótko- chcę mieć ciastko i zjeść ciastko:
Chcę siostrzenicę lat 14 zabrać do kina, lecz dla jej przedziału wiekowego jest totalna chała w kinach teraz, stąd z braku laku wybór 7 Uczuć (na który i tak bym się wybrał sam czym prędzej). Pytanie do tych co obejrzeli- czy Koterski niezbyt pojechał po bandzie w filmie? Siostrzenica nie będzie zniesmaczona jakimiś bardzo świńskimi żartami czy wulgaryzmami? Ogarnięta dziewczyna, przesłanie zrozumie, ale nie chcę wyjść na złego wujka :P

ocenił(a) film na 9
krzyzann

Moim zdaniem filmy M. Koterskiego są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych (też nie dla wszystkich), a nie dla dzieci. A ten film jest nie tylko dla dorosłych, ale nawet dla dojrzałych ludzi, którzy nie tylko śmieją się z zabawnych scenek, ale także rozumieją metafory i aluzje.

ocenił(a) film na 10
krzyzann

Film zdecydowanie dla dorosłych, dla myślących, wymagających dorosłych. Najlepszy film tego reżysera.

ocenił(a) film na 9
Maciek_Swayzak

hmm z jednej strony juz mialem pisac co za idiotyczny pomysl , bo to film zdecydowanie dla dorosłych i co widac po komentarzach na necie raczej mocno dojrzalych (po 40 choc nie ma reguly)

z drugiej strony , bardzo ciekaw jestem wrażeń , jakie wywarłby ten film na dzieci w wieku tych przedstawionych w filmie , czy miałby na nie jakieś wpływ

użytkownik usunięty
MocnyVito

jest scena z utopieniem psa

Do tego żarty których raczej nie zrozumie 14-latka

A do tego dorociński, który pali, sra na tory i obsikuje ścianę szkoły, goła dupa, konkurs bekania i parę innych rzeczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones