PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810503}
6,6 65 028
ocen
6,6 10 1 65028
5,8 30
ocen krytyków
7 uczuć
powrót do forum filmu 7 uczuć

wszyscy dobrze (nawet Karolak)
ale nr 1 - Porankowska (Muskała)

ocenił(a) film na 10
MocnyVito

Bez dwóch zdań - była wspaniała

ocenił(a) film na 8
MocnyVito

Też stawiam na Muskałę. Genialna rola

ocenił(a) film na 7
MocnyVito

Jak dla mnie Koterski. A potem Mastalerz.

ocenił(a) film na 9
Kaiser_3

Odniosłem wrażenie że dla Koterskiego najtrudniejsze do odegrania to były te fragmenty gdy NIE grał dziecka (u psychoterapeuty)

ocenił(a) film na 7
MocnyVito

To prawda. Jako dziecko grał jak naturszczyk. I faktycznie - jako dorosły już tak dobrze nie wypadał.

MocnyVito

Zdecydowanie Musiała, ale (o dziwo) bardzo podobał mi się też Karolak. Pasował do tego filmu.

ocenił(a) film na 8
MocnyVito

Muskała, Bogdańska, Mastalerz mistrz!

ocenił(a) film na 8
MocnyVito

Zgadzam sie w 100%!

ocenił(a) film na 9
MocnyVito

Muskała, Bogdanska - obie były wspaniałe. Postać Muskały cudownie napisana. Przejmująco odkryty powód jej „prymusostwa”, które najpierw śmieszy, a potem chwyta za gardło.

ocenił(a) film na 8
spacey1

Nie zapomnijcie o Bohosiewicz. Jej czytanie listów pożegnalnych super. Nie wiem czy Figura tu pasowała - zabrakło mi u niej tego "czegoś", co dali inni. Nawet młody Koterski nie dał rady spieprzyć tego filmu.

ocenił(a) film na 8
pm66

Sonia Bohosiewicz nie grała dziecka, a pytanie brzmi "kto najlepiej odegrał dziecko".

ocenił(a) film na 7
MocnyVito

U mnie tak:

1.Dorociński
2.Koterski
3.Karolak
4.Reszta dobrze

ocenił(a) film na 7
MocnyVito

Oczywiście, że Gabrysia Muskała! R-E-W-E-L-A-C-J-A!

ocenił(a) film na 7
ABEL

Ale i Karolak o dziwo wypadł świetnie i Bogdańska także, Mastalerz, Ciunelis...

MocnyVito

Muskała - bez dwóch zdań, Mastalerz również super, ale pozostali też zagrali naprawdę dobrze

Z dorosłych Ostaszewska - to świetna rola, IMO "skradła" innym aktorom ten film.

ocenił(a) film na 9
gomi

Ostaszewska jest tragiczną aktorką, zawsze gra tą samą role - idiotke

pasowało to do Pittbula , gdzie indziej - niekoniecznie , a już najbardziej mnie osłabiały sceny z jej udziałem w serialu Diagnoza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones