PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181525}

9 kompania

9 rota
7,8 100 383
oceny
7,8 10 1 100383
6,9 9
ocen krytyków
9 kompania
powrót do forum filmu 9 kompania

Film jest z pewnoscia jednym z lepszych w swoim gatunku. Musze przyznac, ze sie milo zdziwilem podczas ogladania tej pozycji. Przede wszystkim obraz wciaga, jest duzo akcji, fabula dobra, oparta na faktach, przedstawiona dosc realistycznie. Gra aktorska stoi na dobrym poziomie, ogolnie czas na produkcji mija szybko, a film z pewnoscia wyroznia sie sposrod podobnych w swoim gatunku. Polecam... 7.5/10

ocenił(a) film na 10
Bambim

zgadzam się :) jeden z fajniejszych filmów tego typu...

ocenił(a) film na 8
Bambim

Chyba mało widziałeś jak dajesz 7 i uważasz tę produkcję za jedną z lepszych w swoim gatunku, musisz nienawidzić kina wojennego.

ocenił(a) film na 7
Marcinekk

Chcesz sie do czegos przyczepic, ale nie wiem za bardzo do czego. Widze, ze zle zrozumiales moja wypowiedz, ktora chyba ugodzila w twoje odczucia, ale to nie znaczy ze musisz sie wypowiadac na moj temat. To co ja widzialem i ile widzialem, to moja sprawa i nie musisz tego komentowac. Napisalem jeden z lepszych, ale nie najlepszy, dlatego ocena 7.5 nie jest krzywdzaca, no chyba ze Ciebie krzywdzi, ale to juz nie moja sprawa. I lubie kino wojenne....

Bambim

z tego co mi sie wydaje, to nie ma tu oceny "7.5"? Biorac matematyczna zasade, "5" zaokroglimy do "10" wiec Twoja ocena to 8 ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones