PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181525}

9 kompania

9 rota
7,8 100 342
oceny
7,8 10 1 100342
6,9 8
ocen krytyków
9 kompania
powrót do forum filmu 9 kompania

Wojenne filmy wychodzą Rosjanom najlepiej

ocenił(a) film na 7
Spoko_loko

Może zacznę tak. Spodziewałem się naprawdę dobrego kina, więc rozsiadłem się przed telewizorem i nie odwróciłem wzroku ani na moment. Film mimo tak ciężkiej tematyki, oglądało się przyjemnie. Jeśli mogę to w ogóle tak określić. Świetna gra aktorska i oprócz kilku zbędnych efektów 'specjalnych', które specjalnie dobrze nie wyszły film zrobiony bardzo dobrze. Jednak miał on być oparty na faktach, a mamy do czynienia z wesołą twórczością reżysera. Rzeczywistość odbiega od tej pokazanej w filmie.
Krótko mówiąc, film do polecenia. Ale raczej jako film na zabicie czasu, a nie jako źródło jakichkolwiek informacji. Zamiast śniegu i mrozu, bohaterowie tarzają się w piachu. Jeden żołnierz, który przetrwał to piekło zamiast niemalże całej ocalałej kompanii 9. i nijak mające się do tego stwierdzenie: 'Wyjeżdżaliśmy z Afganistanu wygrani." Na pewno nie w filmie ...

ocenił(a) film na 9
th3one20

Pewnie historię potraktowano jako jakieś tam tło, a chcieli pokazać mocne kino wojenne. To trzeba akurat Rosjanom oddać, że wojenne filmy potrafią robić od wielu lat

ocenił(a) film na 9
th3one20

Dla mnie jedyną wadą to było to, że jak ich obcięli, to nie wszystkich kurcze mogłem rozpoznać

ocenił(a) film na 9
Spoko_loko

i to już od przedwojny!

ocenił(a) film na 9
swoj_ze_swaja

ale dobrze, że teraz nie wychodzi im wojna hehe

ocenił(a) film na 9
Spoko_loko

zgadzam się, bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 9
man_from_catapulta

Pozdrawiam!

Spoko_loko

ogólnie, wojny im dobrze wychodzą, Polacy wiedzą o tym najlepiej.

ocenił(a) film na 9
Quahu

To prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones