PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181525}

9 kompania

9 rota
7,8 100 383
oceny
7,8 10 1 100383
6,9 9
ocen krytyków
9 kompania
powrót do forum filmu 9 kompania

To co TVP zrobiła z tym skądinąd dobrym filmem woła o pomstę do nieba. Oglądałem go wcześniej na DVD i w niedzielę postanowiłem obejrzeć raz jeszcze. W filmie brakowało wielu scen, przynajmniej do momentu w którym brakło mi cierpliwości i przełączyłem. Myślałem że czasy cenzury już definitywnie za sobą a tu taka niespodzianka

ocenił(a) film na 7
brzydki_zly_i_szczery

A konkretnie jakich to niby scen brakuje.
Może porostu na DVD jest wersja reżyserska o ile w Rosji się takie zwyczaje praktykuje?

ocenił(a) film na 8
polukr

To samo ze Scarefacem ,puscili na tvp to trwal 20 min krocej niz powinien . Jak widac czasy cenzury maja sie dobrze :)

polukr

brakło sceny, w której Dygało spuszczał wp...dol żołnierzowi, który włożył do plecaka pelerynę zamiast kamieni, i jednej w koszarach, mocno wychwalającej zalety desantu Armii Czerwonej. Pewnie gdybym obejrzał do końca jeszcze parę wyciętych scen by się znalazło

ocenił(a) film na 9
brzydki_zly_i_szczery

To dobrze,ze dawno odpuściłam sobie oglądanie telewizji. Przynajmniej na DVD mam pełną wersje filmu.

brzydki_zly_i_szczery

Od kiedy ściągnęli "4 pancernych" z ramówki bo rzekomo film gloryfikował zbrodniczą armię czerwoną w okresie IV RP. Odpuściłem sobie coś takiego jak telewizja, a zwłaszcza "publiczna".

brzydki_zly_i_szczery

Poważnie? Aż mi się wierzyć nie chce, że cenzorzy wciąż mają się dobrze. Znam go na pamięć, więc akurat mi krzywdy nie wyrządzili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones